Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond gra
3.682119205298
151

Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond

"Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond" zaprasza Cię do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie pełnej ukrytych przedmiotów. Amsterdam roi się od tajemnic, które masz okazję rozwikłać! Zabawa zaczyna się, kiedy znajdujesz w swoim pokoju fragment mapy. Nie wahaj się! Podążaj za wskazówkami na mapie, a nie rozczarujesz się zadaniami, czekającymi na Ciebie w grze "Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond"!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

YOUDA LEGEND: THE CURSE OF THE AMSTERDAM DIAMOND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond” to gra ukrytych przedmiotów firmy Youda Games. Nie możemy opisać fabuły gry, gdyż jej nie zrozumieliśmy. Jedyne co wiemy, to że wybierasz się w podróż do Amsterdamu, stolicy Holandii. Tam musisz odszukać mapę, która wskazuje położenie poszukiwanych diamentów. Nikt nie powie Ci ile z nich musisz znaleźć, więc musisz domyślić się tego sam... Read more

Gra polega głównie na szukaniu ukrytych obiektów, ale zawiera także nieco genialnych łamigłówek. Będziesz musiał przekręcać klucze, otwierać drzwi, przesuwać amulety i temu podobne rozrywki. Te łamigłówki to najlepszy element gry “Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond”.

W grze jest kilka interesujących opcji. Na przykład możne grać w ośmiu różnych językach: holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, angielskim brytyjskim i angielskim amerykańskim. Aby podwyższyć poziom trudności możesz zagrać w grę ponownie w języku, którego nie znasz. Także położenie niektórych przedmiotów zmienia się przy ponownej grze, ale obiekty Twojej misji pozostają w tych samych miejscach.

Nie ma powodu, dla którego można by nazwać “Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond” dobrym przykładem gry ukrytych przedmiotów: jest krótka, tempo jest powolne i w grze brak fabuły. Jednak gra ma wspaniałą grafikę i wciągające mini-gry. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!