Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Zdumiewające przygody Munchausena gra
2.8888888888889
45

Zdumiewające przygody Munchausena

Pomóż Munchausenowi przerwać ślub królewskiej córki i nieznanego, bogatego nieznajomego w nowej, zabawnej i wciągającej grze pt. Zdumiewające przygody Munchausena! Historia opowiada nam o królu, którego królestwo zostało zniszczone, z ten musi wydać swoją córkę za mąż w zamian za duże pieniądze! Okazuje się jednak, że ów nieznajomy jest zły, a księżniczka pisze list do Muntchausena! Powstrzymaj ten ślub i ocal królestwo w grze pt. Zdumiewające przygody Munchausena! Pobierz grę już teraz, całkowicie za darmo i zostań bohaterem!

ZDUMIEWAJĄCE PRZYGODY MUNCHAUSENA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Większość z nas ma dość mordercczych i chaotycznych gier, które wciąż się w dzisiejszych czasach ukazują. The Surprising Adventures of Munchausen jest nową grą HO przygoda od BigFish Games, która jest zdumiewająco odświeżająca i doskonała na niedzielny wieczór... Read more

Wcielasz się tu w postać legendarnego podróżnika Barona Munchausena. Słynny z niezwykłych przygód i bystrego umysłu, Baron Munchausen to idealna postać dla takich gier. Na szczęście programiści postarali się by dopasować fabułę gatunku HO i zaopatrzyć ją w odpowiedni poziom intrygi. W rezultacie, mamy doskonałą fabułę, która zawiera najwspanialszy wyciąg z opowieści o zdumiewających przygodach Munchusena.

Co jest wspaniałe w The Surprising Adventures of Munchausen to sposób, w jaki programiści wpletli elementy humoru do gry. Główny bohater jest niezmiernie gadatliwy, co jednak nie przeszkadza, gdyż jego odzywki są bardzo śmieszne i mądre Będziesz miał czas by docenić jego wspaniałe poczucie humoru, gdyż będzie ci on towarzyszył w każdej scenie z ukrytymi przedmiotami. A tak przy okazji, wszystkie te sceny i mini-gry są różne, niektóre proste acz zabawne i świeże. Zadania nie są zbyt trudne, jednak zmuszają do myślenia.

Oczywiście, wykonanie wizualne jest doskonałe, szczególnie sceny HO, które są wspaniałe i bardzo szczegółowe. Fantazyjna i żywa wyobraźnia ilustratorów gry zasługuje na najwyższe pochwały. Podkład muzyczny jest równie wspaniały, podobnie jak podkłady głosowe. Jeśli pojawiają się jakieś niedoskonałości, są one niwelowane wciągającą historią i wyzywająca grą.

To jedna z tych gier, które są zabawne, ale wyzywające i zachęcają do ponownej gry by spróbować dostrzec to, co wcześniej nam umknęło. Z pewnością nie pożałujecie, jeśli spróbujecie zagrać!