Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Clumsys 2: Butterfly Effect gra
4.3
20

The Clumsys 2: Butterfly Effect

Witamy w nowej grze typu ukryte obiekty The Clumsys 2: Butterfly Effect. Nowe przygody i ekscytująca fabuła czekają na Ciebie. Jedno wydarzenie sprzed jednego miliona lat może wyrządzić wiele zła wszystkiemu, co po nim następuje. Pomóż Helen wziąć sprawy w jej ręce i na nowo odkryć dziesiątki wspaniałych wynalazków ludzkości, które nie pojawiłyby się gdyby nie Ty. Możesz pobrać nową, zabawną grę The Clumsys 2: Butterfly Effect za darmo i przechodzić przez jasne, kolorowe i ładnie zilustrowane poziomy. Graj i podróżuj z Helen już teraz! Powodzenia!

THE CLUMSYS 2: BUTTERFLY EFFECT ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE CLUMSYS 2: BUTTERFLY EFFECT

THE CLUMSYS 2: BUTTERFLY EFFECT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy wyobrażasz sobie, że jakiś prehistoryczny motyl może zmienić bieg historii ludzkiej? No cóż, to nie jest zły scenariusz do jakiegoś thrillera lub filmu akcji z Holywood. Ale The Clumsys 2: Butterfly Effect, od Gogii Games, to kolejna gra typu ukryte obiekty, która pozwala eksplorować wszystkie lokacje wszerz i wzdłuż.                                                    Wizualnie, The Clumsys 2: Butterfly Effect daje dobry efekt i wygląda dość obiecująco. Każda scena jest dokładna, wyrazista, a ukryte obiekty, choć bardzo dobrze zamaskowane, są dość jasno wskazane dzięki poradom. Obiekty są często proste i w przeciwieństwie do większości gier w tym stylu, gracze znajdują tutaj zarysy ukrytych obiektów, usuwając tym samym wszelkie niejasności zadania.                                              Większość graczy będzie zadowolona z braku systemu kar. The Clumsys 2: Butterfly Effect pozwala graczom klikać tyle razy, ile chcą. Na końcu każdego poziomu zobaczysz ekran z danymi statystycznymi, który zawiera takie informacje jak czas misji, użyte wskazówki i jakość kliknięć losowych.                                                                                      Niestety, sprawy po chwili zaczną się powtarzać. Monotonne zadania takie jak szukanie lub zgadywanie mogą przerodzić się w rutynę  i sprawić, że poczujesz się zmęczony. Być może, doświadczeni gracze stwierdzą, że ta przygoda point-and-click jest zbyt łatwa dla ich umiejętności.      .. Read more

Wciąż warto jednak w nią zagrać, gdyż ma właściwości edukacyjne. Kiedy szukasz obiektów, możesz przeglądać jakieś informacje o tym, gdzie i kiedy wynaleziono dany obiekt. W ten sposób, The Clumsys 2: Butterfly Effect zostanie prawdopodobnie doceniony przez początkujących i młodych graczy.