Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Saint: Abyss of Despair gra
3.8333333333333
6

The Saint: Abyss of Despair

Czy kiedykolwiek musiałeś przeganiać potwory z ciał niewinnych ludzi? Taka okazja czeka na ciebie w nowej, mrocznej i fascynującej grze Ukryte Obiekty zatytułowanej The Saint: Abyss of Despair! Pomóż swojemu bratu ocalić jego córkę przed demonem. Będąc w przeszłości księdzem, musisz przypomnieć sobie swoje umiejętności i uwolnić dziewczynę spod wpływu złych mocy. Gotów podjąć to wyzwanie?

THE SAINT: ABYSS OF DESPAIR ZRZUTY EKRANU

THE SAINT: ABYSS OF DESPAIR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chcesz odwiedzić najbardziej egzotyczny kontynent na świecie? Nie musisz kupować drogiego biletu. Co więcej, nie będziesz bał się wysokości (jeśli wybierasz się samolotem) lub mieć choroby morskiej (jeśli zdecydujesz się na podróż statkiem). Wszystko czego potrzebujesz to wypróbować nasza nowa grę The Saint: Abyss of Despair. Gra pochodzi od dewelopera Happy Artist Studios. Znajdziesz tu egzotyczne miejsca – to na pewno. Do tego dołączamy szczyptę zagadek. Gra posiada wszystko co trzeba by utrzymać cię w napięciu do samego końca. Przyjrzyjmy się jej z bliska... Read more

Szczerze mówiąc, fabuła jej niesamowicie ujmująca. Będziesz podążał śladami byłego żołnierza. Twoja postać brała udział w wojnie w Algierii Tam też, na polu bitwy, doświadczył czegoś, co przechodzi ludzkie wyobrażenie. Został ranny, ale przeżył. Biblia, którą trzymał w kieszeni zatrzymała pocisk, który miał trafić go w serce. Uznał, że to znak od Boga. Wkrótce po tym, główny bohater postanawia zacząć życie od nowa żyjąc w zgodzie z religią. Otrzymał nowe imię, Święty, po tym jak poświęcił życie Bogu. Pomimo tego, że przeszłość zostawił za sobą, jego wrogowie wciąż go ścigają. Już nie jest księdzem. Jednakże, siła wiary będzie poddana próbie podczas ważnej misji Musi wyruszyć do Afryki i ocalić córkę swojego kuzyna. Kuzyn wezwał go i poprosił o pomoc. Jego żona zmarła, później córka zaczęła się dziwnie zachowywać i ten sądzi, że została opętana przez diabła. Tylko Święty może przeprowadzić egzorcyzmy, co jednak nie będzie proste! Nikt nie zna jego tajemnicy. Jest on przekonany, ze zło zasiało w nim ziarno! Teraz i Święty musi zmagać się z wewnętrznymi demonami. Co trzeba zrobić by poradzić sobie z tą sytuacją? Odpowiedź znajdziesz w grze. Sam sprawdzisz. Do ciebie należy zadanie poprowadzenia Świętego po różnych lokacjach. Niestety, nie ma tu mapy. Musisz polegać przede wszystkim na intuicji. Gra oparta jest o standardowe sceny z ukrytymi przedmiotami, masz inwentarz, dziennik i inne środki, które pomagają ci podczas gry. Przedmioty do znalezienia są sprytnie ukryte. W dodatku, musisz zakańczać zadania, które powierzają ci inni bohaterowie. Pewna scena wymaga zrobienia własnej lalki voodoo. Co więcej, w opowieści ważną rolę pełnią wyznawcy voodoo! Bądź więc ostrożny i nie pozwól im się złamać! Gra kładzie duży nacisk na aspekt przygodowy, co jest dużą zaletą. Mamy tu także łamigłówki. Są one dość niezwykła i trudne. Trzeba powiedzieć, że nawet eksperci będą rozbawieni. Zagadek nie da się tak łatwo rozwiązać.

Aspekt wizualny jest całkowicie doskonały! Sceny są malownicze i całkiem realistyczne. Oświetlenie sprawdza się idealnie tworząc tajemnicza atmosferę! Jeśli chodzi o efekty dźwiękowe też są wyśmienite. Muzyka w tle bardzo ci się spodoba.

Jeśli jesteś sceptyczny w odniesieniu do gier casual, powinieneś wypróbować The Saint: Abyss of Despair. Gra ta jest doskonałym przykładem niezwykłej, gry przygodowej! Bez wątpienia warto w nią zagrać!