Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sacra Terra: Anielska Noc- Edycja kolekcjonerska gra
4.0923076923077
65

Sacra Terra: Anielska Noc- Edycja kolekcjonerska

Za sprawą okropnego, magicznego rytuału demony Grzechów Głównych wydostały się spod kontroli! Z Ziemi Świętej uczyniły swoje pandemonium, a piekło ma zostać ustanowione na Ziemi! Ludzkość jest w niebezpieczeństwie! Przerażony? Bez strachu, to tylko gra! Zagraj w Sacra Terra: Anielska Noc- Edycja kolekcjonerska i stań się uczestnikiem tych niezwykłych wydarzeń. Przed tobą poważna misja – powstrzymać zło! Zaczynasz grę gdy budzisz się z utratą pamięci pod opieką psychiatrów. Pokonaj wszelkie trudności i zwycięż demony! Pobierz Sacra Terra: Anielska Noc- Edycja kolekcjonerska całkowicie za darmo i zacznij grę, jeśli masz nerwy ze stali!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

SACRA TERRA: ANIELSKA NOC- EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

SACRA TERRA: ANIELSKA NOC- EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ciągła walka dobra ze złem stanowi klasyczny temat wielu gier z gatunku ukryte obiekty. Sacra Terra: Angelic Night od Alawar Entertainment wciela w życie taką właśnie historię w niezwykły sposób, który podnosi ciśnienie i drażni nerwy... Read more

Historia nie jest nowa jako, że akcja rozgrywa się w domu wariatów, jednak Sacra Terra: Angelic Night nie jest standardową grą gatunku HO. Przez większość gry podróżujesz po miasteczku szukając wskazówek i odpowiedzi. Na początku odzyskujesz przytomność w szpitalu dla obłąkanych i zdajesz sobie sprawę, że stało się coś strasznego. W trakcie gry odkrywasz korzenie tych przerażających zdarzeń. Jako wynik źle przeprowadzonego mrocznego rytuału, zostały uwolnione demony siedmiu grzechów głównych! W dalszej części przenosisz się do przerażającej acz malowniczej scenerii miasteczka, w którym masz odnaleźć sposób na odesłanie demonów z powrotem w otchłań. Opowieść staje się bardziej wciągająca wraz z każdym pojmanym demonem. Gra Sacra Terra: Angelic Night jest bardzo dobrze dopracowana. Głębia gry zachwyca i powoduje, że ciężko się od niej oderwać.

Gra nie byłaby aż tak atrakcyjna gdyby nie doskonała grafika. Mnóstwo pracy zostało włożone by dopracować każdy najmniejszy szczegół, który powoduje, że czujesz się zarazem podekscytowany i przerażony. Uwagę przykuwają zakrwawione szpitalne pomieszczenia czy tez niesamowite lokacje katedry. Mroczna atmosfera miasteczka opanowanego przez demony wzmożona jest posępna melodią w tle, złowrogimi krzykami, echem i innymi dźwiękami. Są one tak zręcznie skomponowane, że fakt braku podkładu głosowego nie ma tu najmniejszego znaczenia.

Podsumowując, Sacra Terra: Angelic Night jest niezwykłym przykładem gry gatunku ukryte obiekty. Może bez problemu stać się perełką twojej kolekcji gier, niezależnie od tego, czy jesteś weteranem gatunku czy tez początkującym.

Wymagania Systemowe

System requirements for Sacra Terra: Angelic Night Collector's Edition:

Windows XP, Vista or 7 / 1.6 GHz processor / 512 MB RAM / DirectX 9.0