Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Departament 42: Tajemnica Dziewięciu gra
3.8378378378378
37

Departament 42: Tajemnica Dziewięciu

Department 42 to ściśle tajna organizacja, która zajmuje się wszelkimi anormalnymi zjawiskami na naszej planecie. Kilka potężnych artefaktów zostało skradzionych z ich skarbca. Tylko Ty możesz je odnaleźć zanim wydarzy się coś potwornego. Będziesz musiał wykorzystać swoją umiejętność odnajdywania ukrytych przedmiotów, aby ocalić planetę przed katastrofą. Dołącz do tej organizacji i rozwiąż tajemnicę w grze "Departament 42: Tajemnica Dziewięciu"! Przyjemna grafika, wciągająca fabuła i pełna wyzwań gra gwarantuje dobrze spędzony czas!

DEPARTAMENT 42: TAJEMNICA DZIEWIĘCIU ZRZUTY EKRANU

DEPARTAMENT 42: TAJEMNICA DZIEWIĘCIU RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Department 42: The Mystery of the Nine” to gra ukrytych przedmiotów na dobrym poziomie stworzona przez firmę Frogwares. Wcielasz się w rolę pracownika tajnej organizacji badającej zjawiska paranormalne. Twoim zadaniem jest odnalezienie potężnych artefaktów, które mogą stać się źródłem poważnych problemów dla mieszkańców Ziemi... Read more

Gra polega głównie na poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, ale zanim zaczniesz jest kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć. Przede wszystkim, aby usunąć przedmiot z listy musisz kliknąć w odpowiednim punkcie. Przygotuj się także na szukanie przedmiotów umieszczonych w pasującym do nich otoczeniu, jak na przykład poszukiwanie koktajlu w barze. Po kilku nieprawidłowych kliknięciach kursor myszki przez chwilę kręci się w kółko. Z początku może to być trochę irytujące, ale szybko można się przyzwyczaić.

“Department 42: The Mystery of the Nine” zawiera kilka fajnych mini-gier, takich jak puzzle, ‘match 3’, czy ‘odszukaj różnice’. Większość z nich, tak jak i ukryte przedmioty, nie jest związana z fabułą gry.

Pewnie teraz myślisz, że nie warto zagrać w tą grę, ale to nieprawda! Gra posiada przepiękną grafikę i muzykę, która nadaje jej niepowtarzalną atmosferę. Odpowiedz sobie na pytanie, czy naprawdę złożona fabuła jest aż tak ważna? Naszym zdaniem nie, gdyż chodzi przecież o poszukiwanie ukrytych przedmiotów! Ta gra to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników gatunku!