Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami

FREE GAMES FOR YOUR SITE

Jeżeli chcesz stworzyć swoją własną witrynę z grami online typu Flash, lub też sprawić, żeby Twoja obecna strona stała się jeszcze lepsza poprzez zawarcie w niej produkcji Flash, bez problemu możesz dodać do niej gry z DoubleGames!

Możesz pobrać gry z naszej strony i umieścić je na swojej własnej tak, aby wszystkie linki należały do Ciebie (np. http://www.twojastrona.com/online/jakasgra.swf), lub odnośić się do produkcji z naszego portalu (jak http://www.doublegames.pl/online/jakasgra.swf)

We've gathered for you our full catalog of free online games that can be added to a website. You can download this games archive at once and use it. The archive includes all necessary files for games:

- SWF-file of online game,

- 100x100 game icon in GIF fromat,

- 3 game screenshots in JPG format (640x480),

- game description in English.

Aby otrzymać kod HTML od gry, którą chciałbyś umieścić na swojej stronie, po prostu kliknij na nią, po czym skopiuj i wklej znajdujący się w niej kod HTML.

Uwaga: Możesz korzystać z gier Flash JEDYNIE w takiej formie, w jakiej są one oferowane, jakiekolwiek modyfikacje plików SWF nie są dopuszczalne pod żadnym względem.