Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sacra Terra: Pocałunek śmierci. Edycja kolekcjonerska gra
4.1481481481481
27

Sacra Terra: Pocałunek śmierci. Edycja kolekcjonerska

Pomóż dziewczynie odnaleźć i ocalić jej ukochanego w nowej, ekscytującej grze HO zatytułowanej Sacra Terra: Pocałunek śmierci. Edycja kolekcjonerska Młody mężczyzna zniknął w środku randki, w momencie, w którym zamierzał poprosić ukochaną o rękę. Muusisz pomóc głównej bohaterce pokonać wiele przeszkód, znaleźć wiele odpowiedzi i rozwiązać mnóstwo wyzywających łamigłówek! Czy zdołasz odnaleźć ukochanego?

SACRA TERRA: POCAŁUNEK ŚMIERCI. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SACRA TERRA: POCAŁUNEK ŚMIERCI. EDYCJA KOLEKCJONERSKA

SACRA TERRA: POCAŁUNEK ŚMIERCI. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jak widzimy we wielu grach z ukrytymi przedmiotami na człowieka może spaść wiele nieszczęść. Najczęściej problemem bywają duchy, wilkołaki, czarownice i zabójcy, ale w jakiś sposób głównej postaci udaje się przeżyć. Zazwyczaj, dzieje się tak dzięki pomocy ukochanej osoby! Co by się jednak stało gdyby ci, których kochamy zaginęli i znikąd nie będziemy mogli spodziewać się pomocy? Deweloperzy z Alawar Entertainment stworzyli grę HO, w której wcielona jest ta właśnie myśl> Całkiem nowa gra zatytułowana Sacra Terra: Kiss of Death jest opowieścią o miłości i tajemnicach. Jeśli ciekawi was cała historia i pragniecie przeżyć niezwykłą przygodę, przeczytajcie resztę naszej recenzji i pobierzcie grę już dziś!.. Read more

Jak już wspomnieliśmy, Sacra Terra: Kiss of Death jest gra z gatunku ukryte obiekty. Ale nie tylko to – oczywiście wciela w sobie także elementy przygody i łamigłówek wraz z mini-grami. Różnorodność w grze jest dokładnie tym, co czyni grę wyjątkowo dobrą. Naszą podróż zaczniemy od doboru poziomu trudności, jednego z dwóch. Zwykły, który o wiele częściej służy nam podpowiedzią i podświetla miejsce poszukiwań, i ekspert, gdzie nie możemy liczyć na częste podpowiedzi a miejsca nie są podświetlone. Gdy będziemy mieli to za sobą, jesteśmy gotowi na podróż przez 6 rozdziałów tajemnic i problemów logicznych. Najpierw na drodze stają nam sceny HO, w które bardzo miło i zabawnie się gra. Mogą być nieco trudne, bo są zatłoczone różnymi gratami. Z drugiej strony, łamigłówki i mini0gry są o wiele prostsze, ale nie tak zabawne i oryginalne. Jeśli podczas gry zdarzy się nam utknąć, możemy skorzystać z podpowiedzi lub skonsultować się z wewnętrznym przewodnikiem po grze. Posiadamy również mapę z zaznaczoną każdą lokalizacją.

Kolejną dobrą rzeczą w grze Sacra Terra: Kiss of Death jest jej fabuła. Gra posiada oryginalną fabułę, która idzie mniej więcej tak: Wcielamy się w narzeczoną Marka, która musi uratować ukochanego przed złem. Wydaje się, że Mark w jakiś sposób przywołał sukuba, który porwał go do diabelskiej krainy daleko stąd. Jako, że kochamy Marka, zrobimy wszystko co w naszej mocy by go ocalić, więc wyruszamy na wyspę Sacra Terra na ratunek! To bardzo oryginalna fabuła i w dodatku przyjdzie nam walczyć z sukubami! Ale by dowiedzieć się więcej o fabule, czy opowieść ma szczęśliwe zakończenie musicie zagrać sami! Możecie pobrać i zagrać w darmową wersję demo lub nabyć nielimitowaną wersję tejże gry już dziś!

Być może najlepszą cecha Sacra Terra: Kiss of Death jest grafika i muzyka. Doświadczenie audio-wizualne jest niesamowite: tekstura jest zaskakująco wyrazista i zachwycająca, animacje doskonale wykonane a postacie doskonale zrobione. Tło wygląda pomysłowo i tajemniczo. Do tego, w opcjach możesz wybrać tryb ekranu, by na swój indywidualny sposób rozkoszować się widokami, można także wybrać kursora. Jeśli chodzi o muzykę, jest miła i przyjemna. Jest tu mały problemik z podkładem głosowym, ale doprawdy nic wielkiego.

Podsumowując, Sacra Terra: Kiss of Death jest świetną gra z ukrytymi obiektami z elementami łamigłówek i mini-gier a także przygody, co połączone jest wyśmienitą fabułą, doskonałą grafiką i wciągającą grą. Co więcej, gra oferuje wiele oryginalnych materiałów, więc jesteśmy przekonani, że ją pokochacie!