Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sea Legends: Phantasmal Light Collector's Edition gra
3.027027027027
37

Sea Legends: Phantasmal Light Collector's Edition

Jane i Mike podróżowali łodzią, gdy rozpętała się burza i uderzyła w łódź! Para się rozdzieliła a twoim zadaniem będzie pomóc im się odnaleźć w nowej, zdumiewającej grze HO zatytułowanej Sea Legends: Phantasmal Light Collector's Edition! Przemierzaj cudowne scenerie tajemniczej wyspy i pomóż Jane odnaleźć Mike'a! Jaki sekret kryje wyspa? Dowiedz się już teraz, pobierz Sea Legends: Phantasmal Light Collector's Edition całkowicie za darmo i odkryj prawdę!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

SEA LEGENDS: PHANTASMAL LIGHT COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SEA LEGENDS: PHANTASMAL LIGHT COLLECTOR'S EDITION

SEA LEGENDS: PHANTASMAL LIGHT COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Sea Legends: Phantasmal Light jest nowa grą HO od nieznanego programisty – Shaman Games Studio. Czy będzie to kolejna, niezwykła seria gier czy też marna produkcja? Przyjrzyjmy się jej z bliska... Read more

Poczynając od fabuły, wraz z mężem wyruszacie na wspaniały, zagraniczny rejs, jednak wielka burza niszczy wasze marzenia o wymarzonych wakacjach. Rozdzielacie się i twój mąż znika. Jako główna postać gry, wyruszasz na poszukiwania. Dziś jednak opowieści o słabych mężczyznach i silnych kobietach są dość pospolite. Więc zadanie „uratować mężczyznę” nie stanowi dla nas ekscytującej misji.

Podczas gdy fabuła jest przeciętna, sama gra jest wyzywająca. Sceny z ukrytymi obiektami są bardzo interaktywne i trochę trudniejsze niż zazwyczaj. System podpowiedzi spisuje się dobrze, zaopatrując nas w odpowiednia ilość podpowiedzi i wskazówek. Łamigłówki są ciekawe, ale mogły być nieco bardziej wyzywające. Odmiennie od innych gier HO, Sea Legends: Phantasmal Light posiada czystą nawigację, bez irytujących, bezcelowych ruchów. Jest tu odpowiedni balas ruchów, co nie wywołuje uczucia znużenia i nudy.

Ze strony wizualnej, temat marynistyczny jest dobrze przedstawiony z użyciem bardzo realistycznej animacji. Wygląd wody w Sea Legends: Phantasmal Light jest po prostu rewelacyjny. Choć niektóre sceny są zamazane i nie tak ostre jak powinny być. W każdym razie, programistom udało się stworzyć autentyczną atmosferę, która wywołuje uczucie niepokoju.

Podsumowując, gra może ekscytować zarówno amatorów jak i weteranów gatunku. Polecamy!