Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Pogromcy Żmirłacza: Wyższe Sfery gra
3.9278350515464
97

Pogromcy Żmirłacza: Wyższe Sfery

Pogromcy Żmirłacza: Wyższe Sfery jest kolejną edycją ukochanej serii z gatunku HO od Alawar Games. W porównaniu z poprzednimi projektami, gra jest udoskonalona zarówno w sferze grafiki jak i samej gry. Wydarzenia mają miejsce w równoległym świecie, gdzie nie istnieją silniki spalinowe a wszystkie mechanizmy i maszyny działają na parę. Postacią gry jest operatorka kamery Elisabeth Hughes. Jej narzeczony zostaje wrobiony w kradzież a dziewczyna stara się go ocalić. Wyrusz w podróż z Elisabeth przemierzając bajkowy świat okiem kamery. Wspaniała gra, fantastyczna grafika Pogromcy Żmirłacza: Wyższe Sfery powodują, że przykuwa ona uwage graczy.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

POGROMCY ŻMIRŁACZA: WYŻSZE SFERY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY POGROMCY ŻMIRŁACZA: WYŻSZE SFERY

POGROMCY ŻMIRŁACZA: WYŻSZE SFERY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdyby tylko Lewis Carroll dziś żył, z pewnością zostałby deweloperem gier casual. Dzięku jego genialnemu umysłowi i fantazji, napotkalibyśmy na wiele ciekawych tytułów, które z pewnością stałyby się hitami. No cóż, gdyby tylko….. Read more

Lewis Carroll w pewnym sensie bierze udział w produkcji gier – jego pomysł wstecznego świata został wykorzystany przez wielu programistów i jego dobrze znany króliczek i ciekawa Alicja zostali bohaterami niezliczonych tytułów.

Dzięki Alawar Entertainment dziś również spotykamy się z jednym z produktów fantastycznych Lewisa Carrolla – Snark. Szczerze mówiąc, gra Snark as Snark Busters 3: High Society jest już trzecią częścią w serii, na którą czekaliśmy dośc długo.

Snark as Snark Busters 3: High Society daje nam możliwość kontynuowania poszukiwań Snarka. Podczas gdy ogólne założenie gry jest takie samo, fabuła jest niezwykła jak na tą serię i cały gatunek HO. Tu rozpoczyna się burza oklasków dla Alawar Entertainment.

Z pięcioma zatrważającymi rozdziałami w Snark as Snark Busters 3: High Society, które wliczają 27 lokacji, z pewnością będziecie zachwyceni cudownymi scenami, które zobaczycie w świecie steampunku. W rozdziałach, przekraczamy lustra i znajdujemy się w odwrotnym świecie, gdzie będziemy musieli rozmawiać z uroczymi duchami, które błagają o pomoc w rozwiązywaniu wyzywających łamigłówek i mini-gier. Tym razem, trzeba pokazać na co was stać jako, ze zadania są sprytne i intrygujące. Tu ponawia się grom braw dla dewelopera.

Trzeci huk braw wybucha przy okazji omawiania grafiki. Z przepięknymi scenami, Snark as Snark Busters 3: High Society zanurzy was w świat niezwykłej atmosfery steampunku.

Jeśli seria Snark Busters nie jest wam obca, z przyjemnością spotkacie starych przyjaciół. Nowi w tym temacie? Nic nie szkodzi. Tytuł ten ma okazje zostac waszym ublubionym w gatunku HO. Powodzenia!