Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hide and Secret: Zagubiony świat gra
3.5357142857143
28

Hide and Secret: Zagubiony świat

Młoda kobieta zostaje porwana przez znanego złodzieja o imieniu Jacques! Zamierza on złożyć ją w ofierze podczas okrutnego rytuału w głębi nieprzeniknionej dżungli by zyskać dostęp do starożytnego skarbu! W tym miejscu rozpoczyna się Twoja przygoda z „Hide and Secret: Zagubiony świat” jako, że tylko Ty możesz pomóc kobiecie! Przedostań się do Zaginionego Świata i nie pozwól by Jacques urzeczywistnił swój plan!Przemierzaj nawiedzone ruiny w poszukiwaniu Złotego Skarbu, na który poluje złodziej. Jednak bądź ostrożny, bo po drodze czeka Cię wiele niebezpieczeństw! Uważaj na siebie i ocal niedoszłą ofiarę! Jeśli chcesz przeżyć ekscytującą przygodę pobierz już teraz „Hide and Secret: Zagubiony świat” całkowicie za darmo!

HIDE AND SECRET: ZAGUBIONY ŚWIAT ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HIDE AND SECRET: ZAGUBIONY ŚWIAT

HIDE AND SECRET: ZAGUBIONY ŚWIAT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Fabuła Hide and Secret: The Lost World przedstawia kolejne przygody naszego zaciekłego wroga – Jacques’a, znanego nam z poprzedniej części Hide and Secret od Anarchy Enterprises. Kto grał ten przyzna, że postęp w złożoności zarówno gry jak i jej kompozycji jest dość widoczny... Read more

Jednym z dodanych elementów w Hide and Secret: The Lost World jest mapa, dzięki której z łatwością przemieszczamy się z miejsca na miejsce, nie tracąc czasu. Ponadto, mamy tu specjalny dziennik, gdzie notujemy postępy w podróży. Gra wydaje się z początku dość wolna, lecz gdy zdobywamy lornetkę (kolejna niespodzianka producenta!) gra nabiera tempa. Jeszcze jeden element odróżnia Hide and Secre: The Lost World od wielu gier typu hidden object: to mechanizm wagonopodobny, którym przemieszczamy się w różne lokacje. To dość niespotykane a zatem atrakcyjne.

Szata graficzna jest rozbudowana. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech HOG-ów jest przejrzystość i klarowność, żeby łatwo znajdywać ukryte obiekty. Hide and Secret: The Lost World całkowicie współgra z tym opisem. Jednakże, w grze znajdziemy obiekty, które nie odpowiadają całej atmosferze np. harmonijka czy kajdany w opuszczonej celi. Jednak te niewielkie pomyłki nie psują całego wrażenia.

Podkład muzuczny o charakterze przygodowym jest dokładnie tym czego potrzebują gry o złodziejach, skarbach i wyprawach. Podkład w Hide and Secret :The Lost World jest świetnie dopasowany do nastroju i idei gry. Jednak brak jest podkładu głosów, mowa postaci jest przekazana poprzez napisy.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.4 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 165 MB