Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hide & Secret: Treasure of the Ages gra
3.5833333333333
24

Hide & Secret: Treasure of the Ages

Czy Twoje oczy potrafią dostrzegać szczegóły, a nos wywęszyć przygodę? Weź udział w wyprawie i odzyskaj Skarbu Wieków z rąk złego Jackquesa, który wraz ze swoim podwładnym Toadiem obrabował Twoje muzeum. Aby wypełnić to zadaniem, należy złapać ich zanim obudzą moce tkwiące w skarbie i zdobędą władzę nad światem. Wcielając się w rolę Willa Scouta, odwiedzisz wraz z piękną asystentką Anną Lyza 30 miejsc na Ziemi. W każdej z lokacji będziecie musieli odnaleźć ślady, które naprowadzą was na szefa szajki złodziei. Bardzo proste sterowanie za pomocą myszki pozwala z łatwością obsługiwać interfejs oraz odnajdywać sprytnie poukrywane przedmioty. Czy zdołasz pokrzyżować nikczemne plany Jackuqesa? Wszystko zależy od Ciebie! Pobierz grę "Hide & Secret: Treasure of the Ages" już dziś!

HIDE & SECRET: TREASURE OF THE AGES ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HIDE & SECRET: TREASURE OF THE AGES

HIDE & SECRET: TREASURE OF THE AGES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Anarchy Enterprises przedstawia nową grę ukrytych przedmiotów “Hide and Secret: Treasure of the Ages”. Potężny artefakt został skradziony z muzeum i musisz go odszukać, wcielając się w postać znanego archeologa Willa Scouta... Read more

Twoje zadanie w tej grze jest dosyć proste: musisz odszukać ukryte przedmioty z listy po prawej stronie ekranu. Po przejściu jednego poziomu, przechodzisz do następnego. Czas na znalezienie przedmiotów na danym poziomie jest ograniczony, a jeśli klikniesz na niewłaściwym obiekcie dostajesz karę czasową. Jeśli masz problemy z odszukaniem czegoś, pomoże Ci system podpowiedzi.

Nie możemy powiedzieć, że grafika gry jest imponująca, ale jest dobra - tak samo jak muzyka i efekty dźwiękowe. Ale sama gra jest okropna! Jest zdecydowanie zbyt krótka i łatwa jak na ten rodzaj gry. Przedmioty powtarzają się dosyć często, więc wiesz dokładnie czego szukasz, spoglądając na listę. Kilka obiektów wygląda tak samo, więc łatwo je pomylić: w jednym miejscu trzeba odnaleźć biały, czteroramienny wiatrak i białe, czteroramienne śmigło.

Podsumowując, warto dodać, że gra “Hide and Secret: Treasure of the Ages” nie wnosi nic nowego do zabawy w poszukiwanie ukrytych przedmiotów. Prawdopodobnie zainteresuje ona początkujących graczy, których wciągnie ta banalna historyjka.