Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Insider Tales: The Secret of Casanova gra
2.8461538461538
26

Insider Tales: The Secret of Casanova

Zapraszamy do nowej gry ukrytych przedmiotów, zatytułowanej "Insider Tales: The Secret of Casanova"! Przemierzaj mroczne i tajemnicze alejki Pragi; podziwiaj cudną architekturę Wenecji; wsłuchaj się w słodki dźwięk muzyki na ulicach Paryża. Musisz odkryć największy sekret życia Casanovy, słynącego z przygód i romansów. Spróbujesz zagrać?

INSIDER TALES: THE SECRET OF CASANOVA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY INSIDER TALES: THE SECRET OF CASANOVA

INSIDER TALES: THE SECRET OF CASANOVA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Intenium przedstawia swoje nowe dzieło: “Insider Tales: The Secret of Casanova”. Jest to zapierające dech w piersiach połączenie gry ukrytych przedmiotów z grą logiczną, które zabiera Ci w podróż po najpiękniejszych miastach Europy... Read more

Według fabuły wcielasz się w rolę sprytnej detektyw imieniem Francesca Di Porta i musisz odkryć tajemnice związane z postacią Casanovy, weneckiego podróżnika i najbarwniejszego kochanka w historii.

Jak to w grach ukrytych przedmiotów, musisz odwiedzić rozmaite w miejsca w poszukiwaniu różnych obiektów. Zazwyczaj wyróżniają się one kolorystycznie, więc nie powinieneś utknąć, ale nawet jeśli Ci się to przytrafi - możesz skorzystać z odnawialnych podpowiedzi. Zbyt wiele błędnych kliknięć sprawi, że Twój kursor na chwilę zwariuje. Gra zawiera także typowe dla przygodówek zadania, w których musisz skorzystać z przedmiotów w swoim inwentarzu, aby móc przejść dalej. Będziesz także miał okazję zagrać w wiele mini gier, jednak szczerze mówiąc większość z nich to bułka z masłem. Możesz je także pominąć, jeśli po kilku minutach wciąż nie zdołasz się z nimi uporać.

Grafiki nie sposób się nachwalić - urzeka pięknem i bogactwem barw. Dźwięk także jest niezwykle przyjemny; na każdym kroku towarzyszą nam rozmaite odgłosy w tle, które dodają atmosferze autentyczności. Gra sama w sobie jest raczej prosta i nie wymaga zbyt wiele wysiłku. Mimo to warto w nią zagrać, choćby po to aby docenić jej wartość artystyczną.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 167 MB