Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Insider Tales: The Stolen Venus 2 gra
4.125
16

Insider Tales: The Stolen Venus 2

"Insider Tales: The Stolen Venus 2" stanowi skomplikowaną oraz niesamowicie wciągającą kontynuację do przygód detektywa Frencesca di Porta. Czy pokochałeś już tego uzndolnionego i wnikliwego mistrza dochodzeń detektywistycznych? Przyłącz się zatem do niego aby przeżyć kolejna fantastyczną przygodę! Właściwie Francesca di Porta nie zamierza rzucić się tym razem w wir pracy, ponieważ wybiera się on właśnie na śródziemnomorską podróż w czasie swojego urlopu. Jednak nawet w podczas swojego wypoczynku napotyka się on na kolejną kryminalną zagadkę na deskach statku pasażerskiego, jakim dane jest mu podróżować. Zainteresowaliśmy Cię? Jesteś już gotowy na rozpoczęcie całego dochodzenia? Uzbroj się zatem w cierpliwość, bowiem "Insider Tales: The Stolen Venus 2" wychodzi już wkrótce!

INSIDER TALES: THE STOLEN VENUS 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY INSIDER TALES: THE STOLEN VENUS 2

INSIDER TALES: THE STOLEN VENUS 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Insider Tales: The Stolen Venus 2” jest nową grą z ukrytymi przedmiotami, która została wydana przez Intenium i w jakiej wcielisz się w rolę mistrzowskiej pani detektyw. Rozgrywacjące się tu wydarzenia przeniosą Cię do włoskiego muzeum, z którego po raz nasty już został skradziony obraz Wenus... Read more

Ta gra z ukrytymi przedmiotami rozpoczyna się stosunkowo szybko i nie jesteśmy nawet w stanie opisać tego, jak bardzo nas ten fakt cieszy. “Insider Tales: The Stolen Venus 2” zabiera Cię w podróż poprzez wiele lokacji obrazujących różnorodne wydarzenia, z których część może okazać się dosyć skomplikowana, ale nie ekremalnie trudna. Jest to standardowe wydanie z ukrytymi przedmiotami, w których wszystkie scenerie zostały bardzo starannie i przejrzyście skonstruowane. Większość z poszukiwanych przedmiotów pasuje swoją tematyką do znajdującej się dookoła nich planszy i nie stanowi sobą istnego wysypiska śmieci (jak w większości gier tego rodzaju), lecz została sprytnie ukryta w tle. Przycisk wskazówek przeładowywuje się stosunkowo szybko w około 30 sekund, zaś wszystkie zagadki i łamigłówki posiadają przycisk przeskoczenia, który uaktywnia się po pierwszej minucie rozgrywki.

Graficznie, “Insider Tales: The Stolen Venus 2” prezentuje się bardzo dobrze. Podróżując poprzez zawarte tutaj scenerie, możesz nacieszyć oko licznymi oraz malowniczymi ilustracjami. Niestety muzyka nie stanowi najmocniejszej strony tej produkcji i jest wystarczająco mdła aby zmaścić całą panującą w tej grze atmosferę. Nie jest to oczywiście żaden przeważający czynnik, a jedynie smutne nadmienienie faktu. Nie odnaleźliśmy tutaj żadnych powtarzających się efektów dźwiękowych, jednak żaden z istniejących nie pasuje do reszty produkcji.

Jakby tego było mało, niektóre ze scenerii wykraczają znacznie poza ekran gry i zmuszony jesteś przesuwać widok, aby być w stanie dostrzec ważne szczegóły. Mimo, że fakt ten nie dawał się nam zbytnio we znaki, to zdecydowanie spowolniał on nam całą rozgrywkę.

Podsumowywując, produkcja ta wygląda dosyć przejrzyście i czysto, co z pewnością ucieszy wszystkich graczy, którzy mają już po dziurki w nosie mrocznych gier z duchami oraz złoczyńcami w rolach głównych. Firma Intenium zdecydowanie zaoferowała nam tutaj dobre doświadczenie z ukrytymi przedmiotami, jednak nie jesteśmy w stanie przyznać, że jest ono “niezapominalne” czy też “fascynujące”. Co więcej, bardziej doświadczeni gracze mogą być rozczarowani rozgrywką scentrowaną na poszukiwanie ukrytych przedmiotów.