Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sherlock Holmes i Pies Baskerville'ów gra
3.7980769230769
104

Sherlock Holmes i Pies Baskerville'ów

Opowieści o Sherlocku Holmesie od zawsze intertesowały i angażowały wszystkich miłośników opowieści detektywistycznych. Możesz teraz spotkać swojego ukochanego i niezrównanego mistrza dochodzeń i śledztwa, Sherlocka Holmes'a w nowej grze z ukrytymi przedmiotami pt. Sherlock Holmes i Pies Baskerville'ów. Gra ta powstała w oparciu o książkę pod takim samym tytułem. Pomóż głównemu bohaterowi w rozwikłaniu tajemnicy kryjącej się za starożytną klątwą i nie pozwól na popełnienie ani jednej zbrodni więcej! Odnajdź się w dobrze znanym Hallu Baskervillów i wciel się w rolę świetnego detektywa. Pobierz Sherlock Holmes i Pies Baskerville'ów już teraz zupełnie za darmo i przyłącz się do Shelocka Holmes'a.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Sherlock Holmes i Pies Baskerville'ów. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

SHERLOCK HOLMES I PIES BASKERVILLE'ÓW ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SHERLOCK HOLMES I PIES BASKERVILLE'ÓW

SHERLOCK HOLMES I PIES BASKERVILLE'ÓW RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Sherlock Holmes and the Hound of the Baskervilles, wydany przez Frogwares stanowi jeden z tych niesamowicie rzadkich przypadków, w których bardzo rozreklamowana produkcja jest właściwie warta zainteresowania ze względu na swoją fantastyczną jakość oraz przedstawianą przez siebie odświeżoną wersję klasycznej opowieści... Read more

Jeżeli jednak nigdy wcześniej nie miałeś styczności z popularną książką pod tym samym tytułem i zamierzasz właśnie nadrobić swoje braki w edukacji, to musimy Cię ostrzec, że się rozczarujesz. Sherlock Holmes and the Hound of the Baskervilles nie posiada praktycznie ani krztyny podobieństwa do swojego pierwowzoru. Prawdę mówiąc, jedynymi rzeczami, jakie łączą te dwa wydania stanowi ich tytuł, kilku głównych bohaterów, pies i oczywiście jakiś złoczyńca. Producenci wymazali tu zupełnie całą orginalną opowieść i zastąpili ją dziwną historią o Diable. Będzie Ci zatem dane zagranie w coś zupełnie nowego. Zadania na poszukiwanie ukrytych przedmiotów są dosyć zwyczajne i wcale nie aż takie trudne, zaś wśród ogromu zagadek i łamigłówek znajdziesz zarówno stare i dobrze znane jak i zupełnie nowe pomysły, które niemniej jednak powinieneś być w stanie przejść przy najmniejszym nakładzie wysiłku. Znajdziesz tutaj przycisk przeskoczenia zadań do swojej dyspozycji, jednak nie będziesz musiał raczej z niego skorzystać, odkąd wszystkie zadania dają się przeżyć. Szczerze powiedziawszy, cała rozgrywka powinna być w stanie zapewnić Ci należytą rozrywkę poprzez swoją świeżą formę i dobry stopień stawianych wyzwań. Mniemniej jednak jest tutaj wiele interesujących, a jednak przestarzałych i przejedzonych już zagadek, które mogą sprawić, że ta gra będzie wyglądać na gorszą gatunkowo. Opracowanie graficzne jest fantastyczne, a muzyka bardzo pasuje do atmosfery panującej w tejże produkcji. Jeżeli dobrze pamiętasz, orginalna wersja Sherlock Holmes and the Hound of the Baskervilles zawiera całą masę nudnych dialogów, jednak tutaj wydawcy zdołali zastąpić je wszystkie ostrymi odzywkami. Nie rujnują one jednak całego rozpoczętego przez Conana Doyle’a stylu, a na przekór wszystkiemu sprawiają, że cała rozgrywka staje się dzięki nim jeszcze bardziej barwna. Cała produkcja znajduje się tutaj ponad każdą krytyką ze względu na swoje przepiękne, żywe i nasycone kolory. Dzięki wartości produkcyjnej, która jest naprawdę górnych lotów, gra Sherlock Holmes and the Hound of the Baskervilles zapowiada się bardzo obiecująco.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.6 GHz Mhz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 228 MB