Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Red Crow Mysteries: Legion gra
3.6451612903226
31

Red Crow Mysteries: Legion

Lubisz trząść się ze strachu i czuć ciarki przebiegające ci wzdłuż kręgosłupa? Zatem, nowa gra z gatunku ukryte obiekty pt.Red Crow Mysteries: Legion zabierze cie w zniewalający świat wypełniony duchami, demonami i paranormalnymi wydarzeniami. Skorzystaj ze swojej niezwykłej mocy widzenia rzeczy, których inni nie mogą zobaczyć by pokonać zło. Mroczna atmosfera Red Crow Mysteries: Legion i jej niesamowicie wyzywająca akcja oferują ci kilka godzi wspaniałej zabawy. Gotowy by pobrać ta fascynującą grę całkowicie za darmo?

RED CROW MYSTERIES: LEGION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Cateria Games prezentuje wszystkim graczom swoja nową grę z gatunku ukryte obiekty zatytułowaną Red Crow Mysteries: Legion. To bardzo ekscytująca gra, która być może bardziej podchodzi pod gatunek przygodowy. Rzeczą, która jako pierwsza rzuca się w oko i zdecydowanie zadowoli wszystkich, którzy zdecydują się w nią zagrać to niezwykła różnorodność opcji i możliwość wyboru jednego z trzech trybów i oczywiście atrakcyjna fabuła. Opowieść zaczyna się gdy główny bohater budzi się w środku nocy w swoim pokoju. Następnie udaje się do ogrodu w poszukiwaniu swojej matki jednak znajduje tu tylko złote róże. Pomimo faktu, że wydarzenia mogą wydawać się prymitywne, dopiero tu zaczyna się cała zabawa... Read more

Red Crow Mysteries: Legion od samego początku oferuje wyzywające mini-gry i łamigłówki, które zdecydowanie przemawiają na korzyść gry. Co więcej, niektóre z nich można pominąć.

Niestety, grafika nie jest najlepsza. Obrazy są ziarniste, mętne, niezbyt jasne i czasami nawet zamazane, co uniemożliwia szybkie znalezienie poszukiwanych przedmiotów. Istnieje możliwość, że jakość grafiki deweloperzy próbowali zrównać dobrym podkładem muzycznym. Muzyka jest bardzo przyjemna i nie frustrująca.

Red Crow Mysteries: Legion jest grą na wysokim poziomie, gra jest łatwa i ciekawa. Ogólnie mówiąc, jeśli chcesz poświęcić 4-5 godzin grając na komputerze w coś przyjemnego, ciekawego i nietuzinkowego polecamy projekty Cateria Games, które zawsze są dość popularne. Prawdopodobnie Crow : Legion nie będzie wyjątkiem. Powodzenia!