Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Youda Mystery: Dziedzictwo Stanwicków gra
3.251256281407
199

Youda Mystery: Dziedzictwo Stanwicków

Po nagłym odejściu rodziców Emma została adoptowana przez swojego dziadka. Niedługo po tym on też umiera a biedna dziewczyna zostaje całkiem sama. Zagraj w Youda Mystery: The Stanwick Legacy, nową, wspaniałą grę z gatunku HO i pomóż Emmie odkryć rodzinny sekret. Udaj się do posiadłości pra-pradziadka dziewczyny by przetrząsnąć jego ciamne pokoje i zbierać rodzinne pamiątki rozrzucone po całym domu. Czy dziadek zostawił wystarczająco dużo wskazówek dla swojej wnuczki by mogła rozwikłać tajemnicę i pokonać wszelkie trudności?Możesz pobrać Youda Mystery: The Stanwick Legacy zupełnie za darmo.

YOUDA MYSTERY: DZIEDZICTWO STANWICKÓW RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Trzy miłe screenshoty nie powiedziały nam wiele o YoudaGames, więc zdecydowaliśmy się sami wypróbować Youda Mystery: The Stanwick Legacy. Historia opowiada o młodej dziewczynie o imieniu Emma, która odziedzicza starą, dziwną posesję i ma przed sobą parę tajemnic do odsłonienia. Z tego typu historiami spotykamy się na co dzień, jednak ta jest dość nietypowa. Gra rozpoczyna się przeglądem mapy i dziennika. Mapa nie pozwala chodzić z miejsca na miejsce a pokazuje gdzie się znajdujemy, które sceny są odblokowane a które jeszcze niedostępne. Dziennik natomiast pomaga z podpowiedziami i wskazówkami. Łamigłówki instrukcji nie posiadają, jednak te nie są konieczne, gdyż łamigłówki są proste... Read more

Chociaż wykonanie wizualne gry nie jest najlepsze, jednak, naszym zdaniem nie jest też najgorsze. Grafika jest przejrzysta i ostra jednak sceny z ukrytymi obiektami komplikują ciemne kolory. Co więcej, większość przedmiotów jest mistrzowsko ukryta. Grywalność jest gładka, bez niepotrzebnych komplikacji. Znajdziemy tu także dość dobrze zrobione podkłady głosowe i dopasowaną do atmosfery muzykę.

Sama historia nie zjeży nam włosów na głowie, jednak jest dobrze skonstruowana. Opowieść zawiera dość ciemne i mroczne wątki, jednak brak okultyzmu robi z niej dość rodzinną i przyjazną historyjkę. Youda Mystery: The Stanwick Legacy nie jest długą grą i trwa około 3 godzin.

Podsumowując, oparta na dobrej historii i dopracowanej grze, Youda Mystery: The Stanwick Legacy z pewnością może zaoferować graczom wyzywającą i dobrą grę HO.