Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Youda Camper gra
3.4318181818182
88

Youda Camper

"Youda Camper" to gra na czas, w której musisz stworzyć camping swoich marzeń. Twoim celem jest zaspokojenie potrzeb wczasowiczów, przyjeżdżających na Twój kemping. Będziesz musiał obsługiwać klientów, utrzymywać czystość na kempingu, tworzyć takie atrakcje jak boisko, czy miejsce na ognisko, rozmieścić odpowiednio wczasowiczów, i wiele, wiele innych. Mamy nadzieję, że ta gra Ci się spodoba!

YOUDA CAMPER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Youda Camper” to gra symulacyjna z elementami gry na czas. Masz w niej szansę stworzyć i zarządzać polem kempingowym swoich marzeń. Choć trudno uwierzyć, że ktoś ma tego typu marzenia... Read more

Gra została stworzona przez firmę Youda Company w oparciu o bardzo prosty pomysł. Twoje zadanie polega na tym, żeby szybko zakwaterować przyjezdnych wczasowiczów, wynegocjować stawkę, która może ulec zmianie z minuty za minutę oraz odpowiedzieć na skargi klientów. Musisz przyciągnąć tak wielu klientów jak to tylko możliwe wysoką jakością świadczonych usług, rozmaitymi udogodnieniami, takimi jak boisko do piłki nożnej czy miejsca na ognisko, gdzie ludzie mogą spędzać swój wolny czas.

Mechanizm gry jest dość niezwykły i z początku może być nieco irytujący, jednak z czasem można się przyzwyczaić. Także tempo gry z czasem staje się zbyt szybkie. Niedoświadczeni gracze zdecydowanie łatwo pogubią się w tej grze.

Oprawa gry także nie jest na zbyt wysokim poziomie. Gra “Youda Camper” spodoba się tym, którzy z przyjemnością grali w gry z serii “Build-a-lot”. Posiada ona wiele różnych budynków, które możesz postawić. Tak czy owak - nigdy nie dowiesz się, czy polubiłbyś tą grę, jeśli nie spróbujesz w nią zagrać!