Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Youda Sushi Chef gra
3.9276729559748
318

Youda Sushi Chef

Wyobraź sobie, że pewnego dnia postanawiasz zostać mistrzem Sushi. Zainwestowałeś wszystkie oszczędności w nową restaurację sushi i teraz masz tylko tydzień, aby rozkręcić swój interes. "Youda Sushi Chef" to gra na czas, w której Twoim celem jest jak najszybsza obsługa gości. Gra ta różni się nieco od innych tego samego typu, więc jeśli chcesz stawić czoła nowym wyzwaniom, "Youda Sushi Chef" to dokładnie to, czego Ci trzeba!

YOUDA SUSHI CHEF RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Youda Sushi Chef” to dynamiczna gra na czas firmy Youda Games. Grasz jako kucharz, który zainwestował wszystkie pieniądze w otwarcie restauracji. Teraz musi, a właściwie Ty musisz, zrobić co w Twojej mocy, aby uczynić z niej sukces i zagwarantować właścicielowi zyski... Read more

Każdego dnia nowi klienci odwiedzają Twoje miejsce, aby zaspokoić swój apetyt. W chmurkach nad ich głowami zobaczysz, na co mają ochotę. Twoim zadaniem jest realizować zamówienia najszybciej, jak to tylko możliwe. Prawdę powiedziawszy, z początku trudno opanować wszystkie dostępne składniki, jednak w miarę upływu czasu zapamiętasz wszystkie możliwe kombinacje sushi.

W przerwach między poziomami możesz kupić więcej składników do Twojego menu za zarobione pieniądze. Aby to zrobić wystarczy, że klikniesz na telefonie i wybierzesz pożądany przedmiot. To jedyne urozmaicenie jakie znajdziecie w tej grze. Brak jest dodatkowych łamigłówek i mini-gier. Gra ogranicza się do robienia sushi i dlatego wydaje się nieco powtarzalna i nudna.

Ogólnie rzecz biorąc, “Youda Sushi Chef” to raczej przeciętna gra na czas. Miłośnicy gatunku pewnie docenią prostą i wciągającą zabawę. Grafika i efekty dźwiękowe są także dość przyzwoite. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!