Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cooking Academy 3: Recipe for Success gra
3.3989218328841
371

Cooking Academy 3: Recipe for Success

Poznaj trzecią część twojej ulubionej gry o gotowaniu! Cooking Academy 3: Recipe for Success jest wspaniałą grą, która da ci możliwość stworzenia własnej książki kucharskiej! Zaintrygowany? Skorzystaj zatem z pomocy twojego nauczyciela i jego przyjaciela i poddaj się tej niezwykłej, kulinarnej przygodzie! Dowiedz się wszystkiego o rogalach, kurczakach i waflach, zyskuj coraz to nowe doświadczenia i po prostu dobrze się baw. Cooking Academy 3: Recipe for Success jest dostępna tylko dla ciebie, pobierz grę już teraz, zupełnie za darmo, gotuj najlepsze potrawy i stwórz idealną książkę kucharską! Powodzenia!

COOKING ACADEMY 3: RECIPE FOR SUCCESS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY COOKING ACADEMY 3: RECIPE FOR SUCCESS

COOKING ACADEMY 3: RECIPE FOR SUCCESS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli jesteście fanami gier Cooking Academy, będziecie zachwyceni kolejnym rozdziałem w tej serii. Cooking Academy 3: Recipe for Success od Fugazo po raz kolejny stawia przed wami zadnie tworzenia wielu potraw i pokazania na co was stać... Read more

Jeśli już wcześniej graliście w Cooking Academy, gra od razu wyda się wam znajoma. Waszym zadaniem jest tworzyć dania z przepisów krok po kroku, krojąc, siekając, obierając i mieszając mnóstwo składników starając się wypełniać rozmaite zadania kulinarne, niektóre bardziej trudne niż inne. Jak z pewnością zauważyliście, gra kulinarna jest bliska rzeczywistości, więc pozwala poczuć się jak we własnej kuchni. Autentyczny efekt działa tu bardzo dobrze oferując nam mnóstwo dobrej zabawy.

Pomimo że znajdziemy tu dużą ilość przepisów, które trzeba będzie zrealizować, niestety z pewnością utkniecie na zwykłych potrawach do czasu aż ukończycie je wszystkie by odblokować kolejny poziom. Sprawia to, że gra wydaje się monotonna i powtarzająca się tymbardziej, że zadania te zbyt często są podobne lub takie same. Dlaczego by nie pozwolić graczom na swobodna podroż po grze z całą gamą dań odblokowaną od samego początku?!Niestety, nie na tym rzecz polega

Zatem jednym z wad gry jest to, że jeśli grałeś w tego typu gry wcześniej, grałeś w nie wszystkie. Mechanika gry jest dokładnie ta sama, a podstawowe założenia są dokładnie te same. Podczas gdy Cooking Academy 3: Recipe for Success nie zawiera wiele cech, które czyniłyby ją oryginalną, tytuł jednak jest wielce wciągający. Jest tu wiele cech, które mogą spokojnie zaoferować zatwardziałym fanom gier na czas kilka dobrych godzin udanej zabawy. Powodzenia!