Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Restauracja rodzinna gra
3.2970297029703
101

Restauracja rodzinna

Wspaniała i niezwykła gra na czas zatytułowana Restauracja rodzinna daje ci wspaniałą możliwość sprawdzenia swoich kulinarnych umiejętności! Wciel się w rolę właściciela restauracji i zostań szefem kuchni! Będziesz musiał udekorować restaurację, wstawić nowe meble i ozdoby tak, by zadowolić oczy klientów. Co więcej będziesz musiał postarać się by twoja restauracja stała się najbardziej znaną i lubianą w kraju! Pobierz Restauracja rodzinna już teraz, całkowicie za darmo i bądź szczęśliwy!

RESTAURACJA RODZINNA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY RESTAURACJA RODZINNA

RESTAURACJA RODZINNA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Happy Chef jest nową grą na czas od Big Fish Games, która daj nam możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w prowadzeniu własnego interesu. Pomimo statusu „nowej”, gra podobna jest do Hotdog Hotshot... Read more

Sądząc po temacie, łatwo możemy domyślić się, że gra będzie toczyć się wokół tematu kulinarnego. Obsługa i zadowolenie klientów stanową tu cel priorytetowy. Jeśli lubisz dynamiczne gry, Happy Chef oferuje ci mnóstwo klikania. Niestety, większość z nich jest bezużyteczna, trzeba wciąż chodzić w kółko i wykonywać te same ruchy.

Nie znajdziemy tu szczególnych bonusów uzyskiwanych za szybką obsługę czy tez innych systemów combo. Łatwo jest osiągnąć poziom ekspercki , zwłaszcza jeśli próbowaliście już podobnych gier. Udoskonalenia są proste i raczej łatwo je zdobywać. Szczerze mówiąc, nie znajdziemy tu również żadnych zwrotów akcji czy niespodzianek, więc gra szybko staje się monotonna.

Ze strony graficznej, Happy Chef wygląda dobrze, jednak czasami ciężko jest odpowiednio wskazać i kliknąć w niektóre przedmioty.

Zatem Happy Chef jest grą dla średnio zaawansowanych graczy gier na czas i dla tych, którzy nie grali wcześniej w gry tego typu, ale są dobrzy w klikaniu. Wydaje się, że gatunek gier na czas ubożeje zarówno w ilości jak i jakości i kreatywności tworzonych projektów. Czy czas tak wspaniałych tytułów jak Burger Shop czy Dinner Dash naprawdę się kończy? Bardzo nam tego brakuje. Wciąż jednak mamy nadzieję na coś naprawdę nadzwyczajnego!