Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Youda Marina gra
4.4226804123711
291

Youda Marina

Gatunek: Na czas

W pełnej słońca grze "Youde Marina" budujesz i zarządzasz własną przystanią. Aby przyciągnąć odwiedzających, musisz uczynić ją najpiękniejszym miejscem na ziemi. Jeśli okażesz się dobrym zarządcą portu, ludzie zaczną wydawać mnóstwo pieniędzy, aby korzystać z Twoich usług. Stawiaj czoła codziennym problemom i wydawaj swój dochód na modernizację interesu. Dobrej zabawy!

YOUDA MARINA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “Youda Marina” to połączenie gry na czas i symulacji biznesowej. W tej zabawnej grze, wyprodukowanej przez firmę YoudaGames, musisz zbudować i prowadzić własną, piękną przystań. .. Read more

Aby osiągnąć główny cel i uczynić swoją przystań najpopularniejszym miejscem na świecie musisz wykonać wiele pomniejszych zadań, jak dokowanie jachtów, zabawianie odwiedzających i zarabianie pieniędzy. Pieniądze są bardzo ważne w tej grze, gdyż stale musisz rozwijać swój biznes poprzez dobudowę nowych elementów. Im więcej urozmaiceń, tym więcej ludzi przyciągnie Twoja przystań. A więcej ludzi, to więcej pieniędzy na rozwój interesu.

Nie można powiedzieć, żeby grafika gry “Youda Marina” była zachwycająca, ale nie jest także całkiem beznadziejna. Jednak wykonanie budynków i scenerii mogło być bardziej szczegółowe. Za to podobała nam sie muzyka, która nadała grze atmosferę tropikalnej wyspy.

Zasady “Youda Marina” są złożone. Musisz stworzyć pięć rodzajów budynków. Niektóre z nich będą wymagały naprawy po pewnym czasie. Gra oferuje cztery różne mapy: wybrzeże, zatoka, wyspa i laguna. Istnieje także bardzo skuteczna i zrozumiała sesja treningowa, która przygotuje Cię na wszystkie zadania.

Gra wciągnie zarówno regularnych graczy, jak i fanów gier na czas. Początkujący prawdopodobnie znudzą się grą, ze względu na zbyt wysoki poziom trudności.