Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nawiedzony Dwór gra
3.955223880597
67

Nawiedzony Dwór

Gatunek: Na czas

Fani gier ekonomiczno- strategicznych radujcie się! Alawar Entertainment postanowił zachwycić nas swoją nową, szybko rozwijającą się i niezmiernie ekscytującą grą pod tytułem Nawiedzony Dwór. W tej świeżej produkcji stworzonej z myślą o Halloween wcielisz się w młodego managera pracującego w dziwnym starym hotelu, którego goście są także dosyć osobliwi. Spotkasz tutaj m.in. gobliny, czarownice, duchy oraz inne dziwaczne postacie. Twoje zadanie polega na zaopiekowaniu się swoimi klientami i sprawienie, aby byli oni zadowoleni z poziomu oferowanych usług. Miej jednak na uwadze fakt, że są oni dosyć wybrednymi osobnikami, którzy lubią jeść smakowite potrawy i spać w czystych pokojach. Zacznij grać w Nawiedzony Dwór jak najszybciej aby wprowadzić siebie w prawdziwie Halloween'owy nastrój!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

NAWIEDZONY DWÓR ZRZUTY EKRANU

NAWIEDZONY DWÓR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nowa gra z gatunku na czas jest zawsze miłą niespodzianką! Alawar Entertainment właśnie wypuściło na rynek Haunted Domains. Fani tego gatunku powinni być wniebowzięci,, bo gra jest milutka, łatwa do zrozumienia, podobnie jak fabuła. Wyobraźcie sobie odgrywanie roli słodkiej dziewczyny o imieniu Sheila, która jest właścicielka upiornego hotelu pełnego wampirów, duchów i innych złych duchów. Jej głównym zadaniem jest zarabianie pieniędzy, co można trobić obsługując gości, oferowanie innych usług i dopasowania kolorystyczne gości i pokoi. Wymogi gości są różne: czasami zamawiają posiłki, wina, perfumy czy książki podczas kiedy Sheila musi dostarczyć bagaż czy skasować gości. Zatem jedynym naszym zadaniem jest obsługa gości i spełnianie ich życzeń. Można także ulepszyć przestrzeń ogrodową przechodząc przez specjalne gwiazdki. Postaraj się zadowolić wszystkich a każdy będzie szczęśliwy... Read more

Haunted Domains oferuje 50 poziomów gry w dwóch trybach trudności. Jednak nie znaczy to wiele, bo nawet trudniejszy poziom będzie prosty dla weteranów.

Grafika i animacje są świetne, żywe i kolorowe. Muzyka jest odpowiednia dla każdego poziomu i nawet niektóre głośniejsze sceny nie są denerwujące. Poziomy gry są wyzywające, jeśli jednak szukasz łamigłówek nie znajdziesz ich tutaj. Haunted Domains oferuje czysta zabawę!

Podsumowując, Haunted Domains jest świetna grą i z pewnością zadowoli fanów gatunku jednak nie spodziewajcie się za wiele. Gra idzie gładko, posiada standardowe cechy a dwa tryby gry oferują przyzwoicie spędzony czas, zakładając, że nie zanudzi was najpierw tryb opowiadania. Co najważniejsze jednak, to, że zatwardziali fani gatunku mający ochotę na upiorny nastrój i zabawna grę będą z pewnością zadowoleni!