Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hobby Farm gra
3.2132701421801
211

Hobby Farm

Gatunek: Na czasFarm Gry

Jill w końcu spełniła swoje największe marzenie! Jest ona teraz właścicielką farmy na wyspie, która także należy do niej! Udaj się na wypę Jill i pomóż jej na roli podczas grania w naszą nową grę Ekonomiczno- Strategiczną pt. "Hobby Farm". Praktycznie możesz połączyć tutaj przyjemne z pożytecznym, ponieważ na pewno nie odmówiłbyś wizji zbierania tropikalnych owoców czy też opiekowania się egzotycznymi zwierzętami! Jak podoba Ci się ten pomysł? Załóż zatem swój letni t-shirt, okulary przeciwsłoneczne i shorty i zawitaj na tropikach! Aby znaleźć się na wyspie Jill, pobierz "Hobby Farm" całkowicie za darmo!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

HOBBY FARM ZRZUTY EKRANU

HOBBY FARM RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Co zamierzasz robić podczas tegorocznych letnich wakacji? Wybierasz się do Turcji? Tailandii, a być może Egiptu? Całkiem fajnie. Mimo tego, niektórzy z Was zapewne wolą wiejskie krajobrazy od tropikalnych wysp i hoteli posiadających wszystkie najnowsze udogodnienia. Jeżeli zatem masz dosyć gwarnego miasta, być może uprawianie roślin i hodowanie zwierząt przyniesie Ci trochę zabawy. Najnowsza gra od Big Fish Games pt. “Hobby Farm” daje Ci szansę zanurzenia się w ekscytującym, rolniczym środowisku... Read more

Rozpoczynając od samego początku, spotykasz parę, która postanowiła wykupić starą farmę ulokowaną pośrodku jakieś totalnej dziury i rozpoczęła produkcję różnego rodzaju dóbr dla miejscowej społeczności. Jak sam widzisz, znajdująca się tutaj fabuła jest dosyć prosta, jednak sama gra oferuje nam wciągającą i zabawną rozgrywkę z kilkoma niespodziewanymi momentami. Np. niektóre ze zwierząt mogą dać bryka z farmy aby powrócić na nią po kilkuastu dniach, a Twój mąż, jak przystało na każdego żonatego mężczyznę, leży w hamaku podczas gdy Ty zasuwasz niczym pracowita mrówka i jest od czasu do czasu dostępny aby posłusznie wykonać jakieś zadanie. Strzeżący pies jest absolutnie zabawny, a włamywacze, którzy są zatrudniani poprz lokalnych badaczy aby ukraść coś z Twojej farmy, są także niesamowicie śmieszni.

Doświadczeni w produkcjach ekonomiczno- strategicznych gracze z pewnością zauważą, że “Hobby Farm” jest o wiele bardziej postępowe niż wcześniejsze “My Farm Life” czy też “Ranch Rush”. Tym razem zobaczysz różnicę pomiędzy dniem a nocą. Wewnętrzna mapa gry oraz klawisze kontroli stały się o wiele bardziej podręczne i łatwiejsze do zrozumienia. Niestety sama rozgrywka nie oferuje nam żadnego urozmaicenia. Mimo tego, produkcja ta jest o wiele bardziej ambitna od wcześniej wspomnianych gier.

Posumowywując, można ocenić “Hobby Farm” patrząc z dwóch różnych stron. Jeżeli zudziły Ci się już tradycyjne sposoby farmowania, to ta gra może Cię zawieść. Inni powinni docenić poznaną już wcześniej mechanikę oraz właściwości, które zostały doprowadzone do perfekcji. Jeżeli zatem jesteś w stanie przeboleć fakt, że produkcja ta jest dosyć podobna do pozostałych, z pewnością spodoba Ci się to farmerskie doświadczenie!