Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Odlotowa Farma 2: Pizza Party! gra
3.6676923076923
975

Odlotowa Farma 2: Pizza Party!

Gatunek: Na czasFarm Gry

Wróć na farmę, aby zgotować swoje ulubione potrawy! Zaczniesz od siania trawy, karmienia zwierząt i zbierania plonów... następnie owoce Twojej pracy zamienią się w składniki niezbędne do przygotowania Twojej pizzy, która będzie sławna na całym świecie! Będziesz musiał odstraszać niedźwiedzie, kupować nowe budynki, ulepszać swoje maszyny, a wszystko to w najbardziej zakręconej animacji, która kiedykolwiek powstała dla zwykłej gry! Nie przegap świetnej zabawy, którą oferuje gra Odlotowa Farma 2: Pizza Party!!

ODLOTOWA FARMA 2: PIZZA PARTY! RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Farm Frenzy: Pizza Party to stworzona przez firmę Alawar Entertainment kolejna część popularnej serii Farm Frenzy. Jest to symulator polegający na zarządzaniu czasem, gdzie Twoje zadanie zaczyna się od zwykłej pracy na farmie - karmienia zwierząt, siania i zbiorów - której produkty musisz następnie przetworzyć na składniki, które posłużą Ci do robienia najlepszej pizzy! Jeśli podobały Ci się poprzednie części, ta także z pewnością przypadnie Ci do gustu. .. Read more

Rozkoszna, kolorowa grafika, mnóstwo obiektów, zwierzęta, takie jak kozy, kurczaki, świnki… Głównym motywem gry jest oczywiście pizza - możesz uzyskać 28 różnych produktów zamiast 16, 6 różnych rodzajów pizzy, 90 poziomów smakowitej zabawy i 17 nagród!

Mi osobiście spodobała się płynna gra i typowe dla Farm Frenzy trudne wyzwania! Nie ma czasu na zastanowienie - po prostu graj szybciej i zdobądź złoty medal!

Niestety, krótka gra próbna nie pozwala Ci opanować do perfekcji strategii gry, ale my się nie boimy trudności. I pamiętaj, że podczas gdy Ty zajmujesz się farmą i produkcją pizzy, Twoja posiadłość może zostać zaatakowana przez niedźwiedzie! Jeśli nie znasz jeszcze serii Farm Frenzy, Pizza Party to wspaniały sposób, żeby się z nią zapoznać!