Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Ogrody Sp. z o.o. - od Grabi do Bogactwa gra
3.0952380952381
21

Ogrody Sp. z o.o. - od Grabi do Bogactwa

Gatunek: Na czasFarm Gry

Alawar Entertainment wraz z Big Fish Games z przyjemnością przedstawiają nową grę na czas Ogrody Sp. z o.o. - od Grabi do Bogactwa! Jeśłi sądzisz, że fabuła dzieła Alawar jest nudna i monotonna, jesteś w błędzie!Gra przedstawia nam Jill, która przyjeżdża z wizytą do swoich dziadków. Widzi, że ci są bardzo smutni. Okazuje się, że ogród i pobliskie budynki mają być wkrótce zniszczone. To się nie stanie! Zajmij się ogrodem! Nie zapomnij opiekować się roślinami! To klucze do sukcesu! Pamiętaj, że pomaganie Jill oznacza, ze nie tylko posiadłość jej dziadków zostanie ocalona, ale także całego miasteczka! Nie pozwól chciwemu deweloperowi zrujnować niezwykłych rośłin w Ogrody Sp. z o.o. - od Grabi do Bogactwa! Pobierz i zagraj już teraz!

OGRODY SP. Z O.O. - OD GRABI DO BOGACTWA ZRZUTY EKRANU

OGRODY SP. Z O.O. - OD GRABI DO BOGACTWA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Co wiemy na temat gier na czas? Zazwyczaj, dostajemy parę zadań do wykonania jak budowanie czy naprawianie czegoś. W przypadku gier o farmie trzeba przekształcić niewielką farmę w dochodowy interes. Czas jest ograniczony. Oczywiście, są pewne dodatkowe misje, ale nawet te zadania nie zmienią całego obrazu. To nudne! Czy kiedykolwiek odrzuciłeś możliwość zagrania w grę na czas tylko z nudy? Jeśli tak…To twój dzień! Alawar Entertainment z duma prezentuje Gardens Inc.: From Rakes to Riches! Ta całkiem nowa gra przełamuje standardy. Nigdy więcej monotonnego zbierania czy budowania! Przygotuj się na zmianę punktu widzenia jeśli chodzi o gatunek na czas!.. Read more

W pierwszych minutach gry, poznajemy Jill, młodą dziewczynę po studiach. Pewnego razu, postanawia odwiedzić swoich dziadków. Posiadają oni willę w Sunnydale. Po przyjeździe, Jill zauważa, że dziadkowie mają poważny problem. Okazuje się, że mają skombinowane $1,000,000! Oczywiście to niemożliwe by spłacić taki kawał grosza. Według wezwania do zapłaty, biznesmen przejmie własność dziadków, wliczając w to willę i pobliskie ogród Nie ma się z czego śmiać! Jednakże, Jill obmyśla plan. Postanawia wziąć udział w miejscowych zawodach ogrodniczych. Zgadniesz co jest główna nagrodą? Oczywiście potrzebna suma pieniędzy! Zwycięzca zgarnia kasę. Pieniądze spłaca dług i zapobiegną zagarnięciu własności dziadków Jill. Twoim zadaniem jest poradzenie sobie z rozmaitymi zadaniami starając się odrestaurować ogród. Te ogrody w dawnych czasach były niezwykłe. Dziś jednak, są zaniedbane. Aby rozpocząć pracę, musisz zgromadzić pewna ilość zasobów. Opisy zadania poinformują cię o potrzebnych materiałach. Nich pierwszych celem będzie zgromadzenie potrzebnych narzędzi! To dla ciebie niezwykle ważne. Od samego początku, misję wypełniać będziesz z e swoimi przyjaciółmi. Później, trzeba będzie zatrudnić inne osoby. Ten krok pozwoli ci zarządzać i pracować jednocześnie. Twoi pracownicy muszą być sumienni. Zauważyliśmy, ze ekipa naprawcza boi się duchów, co wpływa na ich wydajność. Twoim zadaniem jest więc pomóc im oczyścić umysły. Razem z tropicielem duchów, wezwiecie kilkoro innych profesjonalistów. Na przykład, trzeba zatrudnić myśliwego by oczyścić teren z nalotu kruków. Do tego strażnik jest niezastąpiony gdyby ktoś próbował cię okraść. Są dwie granice: czas i gotówka. Można zdobywać spowalniacze czasu i wydłużenia terminów spłaty. Podczas odnawiania zostaną ci przyznane dodatkowe pieniądze. Czy to dobra opowieść?

Czas przyjrzeć się grafice i stronie muzycznej. Aspekt wizualny gry jest dobry. Jasne i kolorowe mapy wyglądają przepięknie! Gra z pewnością nie jest bezbarwna! Do tego, na ekranie można rozróżnić nawet najmniejszy szczegół. To wielka zaleta, bez wątpienia! Niestety, muzyka w tle jest powtarzająca się. Jednakże, fakt ten nie jest w stanie zrujnować ogólnego wrażenia. Ogólnie, efekty dźwiękowe są dobre i właściwe.

Dotarliśmy wreszcie do podsumowania. W całość, wyznaczanie priorytetów jest droga do sukcesu. Tak więc, Gardens Inc.: From Rakes to Riches dostarczy ci darmowej i łatwej lekcji na temat tej techniki. Nie przegap okazji by kształcić swoje zdolności w zarządzaniu!