Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Odlotowa farma 3: Rosyjska ruletka gra
3.5785907859079
738

Odlotowa farma 3: Rosyjska ruletka

Gatunek: Na czasFarm Gry

Zagraj w nową fantastyczną grę z serii Farm Frenzy 3 - Farm Frenzy 3 Russian Roulette! Cala robota na farmach w różnych wioskach jest już zrobiona, teraz nasza ulubiona bohaterka Scarlett zdecydowała się zmienić zakres działalności! Ona chce zostać naftową magnatką! Wybierz się do Rosji i pomóż jej zorganizować szyb naftowy! Wykorzystaj swój czas i zostań multimilionerem w nowej grze Farm Frenzy 3 Russian Roulette! Powodzenia!

ODLOTOWA FARMA 3: ROSYJSKA RULETKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nie zdążyliśmy jeszcze nacieszyć się  grą Farm Frenzy 3: Ice Age jak Alawar przedstawił nam swoją nową robotę pod nazwą Farm Frenzy 3: Russian Roulette. Skąd ruski czerpią swoje inspiracje? Ich bujna wyobraźnia już zdobyła mnóstwo fanów i wielbicieli tej ekscytującej serii gier. .. Read more

Z tego co pamiętamy, nasza główna bohaterka Scarlett kupiła se ranczo daleko stąd i pomagała Świętemu Mikołajowi produkować prezenty na święta. Ktoś by pomyślał co by jeszcze ciekawego wymyślić, ale tym razem deweloperzy wymyślili fascynującą podroż do Rosji. Byleś choć raz w Rosji? To będzie niezwykła wycieczka tak samo jak i niezwykła misja na ciebie czeka: pomóż rosyjskim kosmonautą. Żeby poprawić sytuacje, będziesz musiał ganiać po wytwórni i regulował produkcje nafty oraz nanostruktur, z których się składa pocisk rakietowy. Gdyż podejmiesz to wyzwanie, wygrasz prom kosmiczny aby dostarczyć towar chrobrym badaczom kosmosu. Trzeba zaznaczyć ze historyjka jest trochy niesamowita, ale wciąż  bardzo intrygująca. Ze względu na to że akcja się rozgrywa w Rosji, bądź gotów spotkać ciekawostki tego kraju. W rezultacie, gra jest nasycana rożnymi niespodziankami i dowcipami. Czyżby to nie było śmieszne zobaczyć misia ubranego w czapkę uszatkę, kocura grającego na bałałajce oraz krowę, która wróży na kwiatku „kocha mnie, nie kocha mnie”. Jakość grafiki perfekcyjna, co będzie dodatkowo obciążać grę.  Oczywiście, gra wciąż zostaje niesamowitą, a na dokładkę, deweloperze stworzyli 6 nowych budowli oraz 5 nowych produktów. Trochę szkoda ze nie można zobaczyć wszystkich dowcipów odrazu, musisz posuwać się naprzód przez cały czas żeby poznać te urocze dowcipy które ukryte są w grze Farm Frenzy 3: Russian Roulette.

Wymagania Systemowe

Windows 98 or later / 700 MHz processor / 1024 MB RAM / 100 MB hard drive space / DirectX 8.0 or later