Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
TV Farm 2 gra
3.4871794871795
39

TV Farm 2

Gatunek: Na czasFarm Gry

Deweloperzy z A2 Entertainment w końcu są gotowi przedstawić druga część wspaniałej gry TV Farm! Baw się dobrze i odpręż się z ta niezwykłą przygodą na czas! Podobnie jak w części pierwszej pokażesz swoje umiejętności farmerskie i odniesiesz sukces! Proces stanie się intensywniejszy i ekscytujący gdy wszystko odbywać się będzie przed kamerami telewizyjnymi! Zaintrygowany? Poczekaj zatem na ukazanie się gry TV Farm 2!

TV FARM 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TV FARM 2

TV FARM 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Stworzono już tysiące gier o farmie. Każda nieco różni się od kolejnej. Niektóre symulatory farmy starają się sprawić by gra była bardziej realistyczna. Wręcz przeciwnie, kolejny rodzaj tego rodzaju gier na czas ma uprościć prace ręczne zmniejszając poboczne operacje, takie jak podlewanie, zbieranie itd.. Dziś przyjrzymy się przedstawicielowi tego drugiego typu gier pt. TV Farm 2. Jest to sequel dobrze znanej TV Farm stworzonej przez A2 Entertainment. Czy będzie lepsza od poprzednika? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w tej recenzji... Read more

Zaczniemy od fabuły. Fabuła sequelu ma cechy wspólne z poprzednikiem, chociaż główne postacie są inne. TV Farm 2 oferuje nam wzięcie udziału w telewizyjnym show poprzez uczestnictwo w zawodach. Zwycięzca bierze własną farmę. By wygrać trzeba osiągać dobre wyniki w różnych dziedzinach. Różnią się od siebie porami roku, strefa klimatyczną i krajobrazem. Według tego, dostajemy zamrożoną ziemię, suchą pustynię, skaliste terytoria itp.. W dodatku, rodzaj roślin i produkowanych rzeczy różni się z farmy na farmę> Trzeba opracować strategię by odnieść sukces w danym miejscu. Na szczęście, szczegółowy i pożyteczny tutorial pomoże nam minąć wszystkie przeszkody. Od samego początku, dostajemy farmę a nie tylko liczne rzeczy i listę celów. Gra jest standardowa: sadzenie, budowanie i sprzedawanie wyprodukowanych rzeczy. Nie sposób również zapomnieć o najważniejszej cesze gier na czas czyli czasie. Jednakże, TV Farm 2 oferuje lekką wersję limitów czasowych. Nie ma potrzeby by się spieszyć! Zapewniamy, że można spokojnie ukończyć wszystkie zadanie bez potrzeby gonienia się. Jednak jeśli chcecie zyskać złote odznaczenia i większe wyniki trzeba się pospieszyć! Zdobywane punkty pomagają udoskonalać farmę i sprawić, że praca będzie łatwiejsza. Poziom trudności wzrasta wraz z postępem gry. W porównaniu z poprzednikiem, TV Farm 2 nie zmusza nas do wypełniania „niepotrzebnych” zadań. Nie ma podlewania . Do tego nie trzeba zbierać ukończonych produktów jeden po drugim – ta procedura odbywa się teraz automatycznie. Te cechy zadowolą tych graczy, którzy nie lubią dodatkowego klikania.

Aspekt wizualny jest dobrze dopracowany. Dobrane kolory można opisać jako przyjemne i jasne. Pomimo że zaprezentowane szczegóły są małe, można je doskonale rozróżnić. Najwyraźniej, A2 Entertainment przyłożyło się by całość wyglądała jak najbardziej realistycznie. To się ceni. Efekty dźwiękowe, podobnie jak muzyka nie pozostawia miejsca na krytykę. Prawdopodobnie jednak będzie was drażnić ćwierkanie ptaków. Jeśli tak się stanie trzeba uzbroić się w cierpliwość lub wyłączyć głos.

By odpowiedzieć na pytanie, które zadaliśmy na samym początku, trzeba wszystko podsumować. TV Farm 2 ma pewne szanse stać się najwspanialszą grą typu farma na czas. Interface jest przyjazny użytkownikowi, grafika jest wspaniała a sama gra wyzywająca. Czego więcej można chcieć? Biorąc pod uwagę ogólna prezentację poprzednika, możemy powiedzieć, że TV Farm 2 wyprzedziła go! Nie wahajcie się i wypróbujcie tej gry! Zakasujcie rękawy i zostańcie gwiazdami TV Farm 2!