Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fantastic Farm gra
3.3
410

Fantastic Farm

Gatunek: Na czasFarm Gry

Pomóż młodej magiczce w prowadzeniu jej rodzinnej farmy! Możesz użyć magii w hodowli zwierząt, warzyw i zbóż oraz w wytwarzaniu niesamowitych produktów, aby stworzyć swoją własną, wielką, fantastyczną farmę w grze "Fantastic Farm"! Zdobywaj trofea i nie pozwól podłemu farmerowi zniszczyć swojego biznesu. Korzystaj z uroków życia na farmie, produkując lody, słodkości, ciasta truskawkowe i wiele innych w tej wciągającej grze na czas!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

FANTASTIC FARM ZRZUTY EKRANU

FANTASTIC FARM RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Fantastic Farm” to nowa gra na czas stworzona przez firmę BigFishGames. Poznasz w niej Maggie, która - wykorzystując swoją mistyczną wiedzę w praktyce - usiłuje ocalić swoją niewielką, rodzinną farmę. .. Read more

Prawdę mówiąc, gra ta stanowi połączenie “Farm Manii” z “Ranch Rush”. Tak samo jak w przypadku tych dwóch zwariowanych gier, w “Fantastic Farm” musisz uprawiać rośliny, hodować owce i wyciskać sok z owoców. Z poziomu na poziom liczba zadań wzrasta, wystawiając Twoją zwinność na próbę. Na szczęście twórcy gry udostępnili ją zarówno w trybie Relax, jak i w trybie na czas. Dzięki temu możesz stworzyć własną farmę i wykonywać wszystkie zadania, nie przejmując się upływającym czasem. 

Zaczynasz od trzech skrawków ziemi, porośniętych błękitnymi kwiatkami. Kliknij na łopatę, a magicznym sposobem przekopie ona dla Ciebie grządkę. Gdy klikniesz na ikonce nasionka w prawym dolnym rogu ekranu, będziesz mógł wybrać jaką roślinę chcesz zasiać. Uważaj, bo czasem możesz stracić uprawy i wtedy będziesz musiał zasiać je ponownie. Żeby podlać uprawy, musisz kliknąć na studni, a następnie na roślinie. Rozpoczynasz prowadzenie farmy, klikając 3 razy na pustych skrzyniach, które trafią na dół ekranu. Następnie klikaj na uprawy, które dojrzały do zbiorów. Zamówienia klientów pojawiają się na górze ekranu, więc wiesz co musisz hodować, uprawiać i produkować. Przejście poziomu polega na zaspokojeniu potrzeb wszystkich klientów. Czasami może się zdarzyć, że mimo iż klikniesz na przedmiotach nie zostaną one odhaczone.

Jak zwykle - możesz zdobyć trofea za dobrze i szybko wykonaną pracę. Gra jest płynna i przyjemna, ale na wyższych poziomach poziom trudności wzrasta. Jeśli nawet zdarzy Ci się nie wykonać wszystkich zadań - nic nie szkodzi, po prostu spróbuj ponownie. Jest to pospolita, prosta gra, wyróżniająca się wyłącznie świetną grafiką. Mimo tego, polecamy “Fantastic Farm” wszystkim, którzy nie mają co robić w wolnym czasie.