Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Odlotowa Farma 2 gra
3.4773996952768
1969

Odlotowa Farma 2

Gatunek: Na czasFarm Gry

Odlotowa Farma 2 pozwoli Ci na nowo odkryć gospodarstwo wiejskie! Koś trawę, hoduj najróżniejsze zwierzęta, zbieraj produkty i sprzedawaj je na rynku. Zarobione pieniądze pozwolą Ci na zakup ulepszeń budynków oraz nowego sprzętu, co znacznie poprawi wydajność farmy i pozwoli pokrycie zapotrzebowania klientów. Dzięki bajecznej grafice 3D, skocznej muzyce i ekscytującym godzinom gry w gospodarstwie wiejskim, Odlotowa Farma 2 gwarantuje wyśmienitą zabawę!

ODLOTOWA FARMA 2 ZRZUTY EKRANU

ODLOTOWA FARMA 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Farm Frenzy 2 to sequel wydany przez firmę Alawar Entertainment. Jest to idealna gra dla tych, którzy lubią wyzwania na czas. Oczywiście Twoje zadanie jest związane z pracą na farmie, a gra jest bardziej urozmaicona niż pierwsza część - do dyspozycji są 4 rodzaje zwierząt, 12 budynków, 5 produktów do kupienia w mieście i 16, które musisz wyprodukować. Twoje cele to między innymi posiadanie wymaganej liczby zwierząt, sprzedawanie produktów (takich jak ciasta czy steki) i osiąganie określonych celów finansowych - wszystko to w krótkim czasie. Nie ma czasu na medytacje czy nadmierne główkowanie!.. Read more

Efekty wizualne i dźwiękowe Cię nie rozczarują - gra jest bardzo żywa, dzięki słodkim zwierzętom, ładnym budynkom i wielobarwnym, trójwymiarowym animacjom. Także interface jest dość przyjazny.

Jedyną wadą gry jest poczucie zamieszania spowodowane szybkim tempem trudniejszych poziomów, ale można się tego spodziewać patrząc na tytuł gry. Ogólnie Farm Frenzy 2 to najlepszy przykład zabawy w zarządzanie czasem w stylu arcade, który na pewno się spodoba!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000 Windows XP Windows Vista

Memory: 256 MB

DirectX: 8.0 or later

CPU: P 1.0GHz

Video: 16mb 3D Video Card