Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Odlotowa farma gra
3.4333333333333
2130

Odlotowa farma

Gatunek: Na czasFarm Gry

Jeśli myślałeś, że życie w wielkim mieście jest szalone, to popatrz co się dzieje na wsi w grze Farm Frenzy! Codzienne obowiązki jeszcze nigdy nie były tak zabawne! Uprawiaj swoje pola, karm zwierzęta i zbieraj to co wyprodukują i strzeż kaczek przed niedźwiedziami, jeśli chcesz mieć trochę jajek do sprzedania na rynku. To co zarobisz wydaj na ulepszenie farmy, tak aby jeszcze szybciej produkować zyski. Pokaż staremu MacDonaldowi jak to się robi i zagraj w "Odlotowa farma"!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPhone

ODLOTOWA FARMA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra na czas “Farm Frenzy” stworzona przez firmę Melesta to okazja, aby ciężko popracować opiekując się mnóstwem zwierząt. Musisz wykonać wszystkie farmerskie zadania: stworzyć produkty, ulepszać budynki, kupować i sprzedawać różne przedmioty w mieście i chronić swoją posesję przed niedźwiedziami, więżąc je w klatkach. Poza tym możesz także sprzedać niedźwiedzie; rób to kiedy tylko trafią do magazynu, aby być gotowym na schwytanie następnych... Read more

Tempo gry jest odpowiednie, a na każdym poziomie musisz osiągnąć wyznaczony cel (zebrać wymaganą liczbę jaj, ciast, monet lub gęsi itd.), który widać w prawym górnym rogu ekranu.

Interesujące jest to, że w miarę postępu gry zyskujesz dostęp do nowych zwierząt i to nie tylko takich, o które musisz dbać, ale też takich, które pomagają Tobie. Na przykład koty pomagają Ci zbierać pojawiające się produkty, co jest bardzo pomocne.

Gra jest raczej wciągająca i przyjemna i chociaż może wydawać się nieco dziecinna i powtarzalna, mimo to może przemówić do graczy w każdym wieku. Grafika jest kolorowa i bogata. Jeśli marzysz o stworzeniu swojego farmerskiego imperium to “Farm Frenzy” świetnie się do tego nadaje!