PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Odlotowa Farma: Dzielni Vikingowie

Gatunek: Na czasFarm Gry

Wiesz, że nie wszyscy Wikingowie są agresywni i natarczywi?Nie wierzysz?By zyskać pewność w Farm Frenzy: Viking Heroes! Nie myliłeś się! Tym razem będziesz prowadził farmę razem z odważnymi i nieustraszonymi wojownikami. Ta wciągająca gra na czas przeniesie cie w świat rolniczych prac i zajmie cie na godziny!Pobierz Farm Frenzy: Viking Heroes zupełnie za darmo i udowodnij Wikingom, że wojna nie jest tak interesująca jak praca na farmie!

Title - Odlotowa Farma: Dzielni Vikingowie Game Download for PC and Mac Description - Give a glance at Odlotowa Farma: Dzielni Vikingowie, a Na czas game made by Alawar Entertainment. Wiesz, że nie wszyscy Wikingowie są agresywni i natarczywi?Nie wierzysz?By zyskać pewność w Farm ...
Odlotowa Farma: Dzielni Vikingowie gra
3.3236074270557
377
Pin it

ODLOTOWA FARMA: DZIELNI VIKINGOWIE ZRZUTY EKRANU

ODLOTOWA FARMA: DZIELNI VIKINGOWIE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ostatnio coraz częściej ukazują się sequele popularnych już gier. Farm Frenzy: Viking Heroes nie jest wyjątkiem. Farm Frenzy jest seria zwykłych gier na PC od Alawar Entertainment... Read more

Tym razem twórcy zdecydowali, że pozostaną przy klasycznej formule gier na czas. W czasie gry musisz hodować bydło, owce, jaki a nawet jednorożce. Naszą radą jest też udomawianie dzikich zwierząt karmiąc je świeżym sianem i pszenicą. Gdy zapełnisz stodoły jedzeniem akcja się rozwinie. Powiększaj swoje włości: zbuduj kuźnię, sklep z narzędziami, przędzalnie, trenuj zwierzęta. Wszystko to wzbogaci rolnictwo a oczyszczalnie zwiększa wartość twoich dóbr na rynku co z kolei przyniesie dochód.

Podczas gry musisz wypełniać zadania na danym poziomie w określonym czasie. Doświadczeni gracze mogą zyskać złoto lub srebro za ukończenie poziomu w krótszym czasie. Gra z pewnością nie jest nudna. Dzieci docenią zabawne zwierzaki a dorośli będą zadowoleni z dynamicznej gry.

Styl wizualny Farm Frenzy: Viking Heroes zawiera jasne kolory i humorystyczne animacje portretujące całą akcję. Zdumiewająca szata graficzna i uroczy wygląd zwierząt powodują, że atmosfera gry jest przytulna i zdumiewająca. Muzyka nie drażni uszu, poza tym jeśli trzeba, zawsze można ja wyłączyć.

W skrócie, można powiedzieć, że Farm Frenzy: Viking Heroes jest doskonałą grą na czas i uroczej grafice, solidnej fabule i dużej ilości rzeczy, które cię zaintrygują. Z takimi cechami, gra zdaje się być doskonała na spędzanie długich wolnych, weekendowych godzin, szczególnie jeśli jest się fanem gier na czas. Miłej zabawy przy zabawnych rolniczych pracach!

24, August 2011

KOMENTARZE DLA ODLOTOWA FARMA: DZIELNI VIKINGOWIE