Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Odlotowa Farma: Dzielni Vikingowie gra
3.3298153034301
379

Odlotowa Farma: Dzielni Vikingowie

Gatunek: Na czasFarm Gry

Wiesz, że nie wszyscy Wikingowie są agresywni i natarczywi?Nie wierzysz?By zyskać pewność w Farm Frenzy: Viking Heroes! Nie myliłeś się! Tym razem będziesz prowadził farmę razem z odważnymi i nieustraszonymi wojownikami. Ta wciągająca gra na czas przeniesie cie w świat rolniczych prac i zajmie cie na godziny!Pobierz Farm Frenzy: Viking Heroes zupełnie za darmo i udowodnij Wikingom, że wojna nie jest tak interesująca jak praca na farmie!

ODLOTOWA FARMA: DZIELNI VIKINGOWIE ZRZUTY EKRANU

ODLOTOWA FARMA: DZIELNI VIKINGOWIE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ostatnio coraz częściej ukazują się sequele popularnych już gier. Farm Frenzy: Viking Heroes nie jest wyjątkiem. Farm Frenzy jest seria zwykłych gier na PC od Alawar Entertainment... Read more

Tym razem twórcy zdecydowali, że pozostaną przy klasycznej formule gier na czas. W czasie gry musisz hodować bydło, owce, jaki a nawet jednorożce. Naszą radą jest też udomawianie dzikich zwierząt karmiąc je świeżym sianem i pszenicą. Gdy zapełnisz stodoły jedzeniem akcja się rozwinie. Powiększaj swoje włości: zbuduj kuźnię, sklep z narzędziami, przędzalnie, trenuj zwierzęta. Wszystko to wzbogaci rolnictwo a oczyszczalnie zwiększa wartość twoich dóbr na rynku co z kolei przyniesie dochód.

Podczas gry musisz wypełniać zadania na danym poziomie w określonym czasie. Doświadczeni gracze mogą zyskać złoto lub srebro za ukończenie poziomu w krótszym czasie. Gra z pewnością nie jest nudna. Dzieci docenią zabawne zwierzaki a dorośli będą zadowoleni z dynamicznej gry.

Styl wizualny Farm Frenzy: Viking Heroes zawiera jasne kolory i humorystyczne animacje portretujące całą akcję. Zdumiewająca szata graficzna i uroczy wygląd zwierząt powodują, że atmosfera gry jest przytulna i zdumiewająca. Muzyka nie drażni uszu, poza tym jeśli trzeba, zawsze można ja wyłączyć.

W skrócie, można powiedzieć, że Farm Frenzy: Viking Heroes jest doskonałą grą na czas i uroczej grafice, solidnej fabule i dużej ilości rzeczy, które cię zaintrygują. Z takimi cechami, gra zdaje się być doskonała na spędzanie długich wolnych, weekendowych godzin, szczególnie jeśli jest się fanem gier na czas. Miłej zabawy przy zabawnych rolniczych pracach!