Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Moje życie na farmie 2 gra
3.594512195122
328

Moje życie na farmie 2

Gatunek: Na czasFarm Gry

Gry typu farma nigdy nie były na tak wysokim poziomie jak nowoczesna gra pt. Moje życie na farmie 2. Jest tu 6o wspaniałych epizodów, gdzie możesz sadzić zboża, doić krowy i wytwarzać różne produkty. Dbaj o zwierzęta domowe i naucz się robić pikantny sos, smaczny dżem i rogaliki. Postaraj się rozwijać produkcję zatrudniając pomocników i ulepszając stare maszyny. Zdołasz uczynić swoja farmę najlepszą w mieście? Pobierz Moje życie na farmie 2 całkowicie za darmo by wziąć udział w najbardziej wyzywającej grze!

MOJE ŻYCIE NA FARMIE 2 ZRZUTY EKRANU

MOJE ŻYCIE NA FARMIE 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nic nie mogłoby sprawić więcej radości fanom gier typu farma jak kolejna wspaniała gra w tym gatunku! Alawar Entertainment z przyjemnością przedstawia swój nowy projekt pt. My farm life-2!... Read more

Tym razem wcielisz się w rolę słodkiej, przemiłej dziewczyny o imieniu Lisa. Pomóż jej prowadzić dom i obsługiwać klientów. Musisz także zawierać kontrakty na zakup warzyw w sklepach ze zdrową żywnością no i nie zapominaj, że wszystko to dzieje się w reality show! Chcemy zaznaczyć, że gra nigdy nie była tak jasna, różnorodna, zabawna i niezwykle ciekawa! Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę jest kolorowa, przejrzysta i wysokiej jakości grafika. Grając w My farm life-2 przysparza wiele radości. Co więcej, muzyka i efekty dźwiękowe są równie dobrze zrobione a każdy dźwięk idealnie współgra z całą akcją. Jest także duża różnorodność wszelkich dóbr, warzyw i owoców jak również zwierząt!

Zapewne myślisz sobie teraz, ze nie ma w tym nic niezwykłego, że to zwykła farma jakich wiele. Zadziwimy cię. Główne wydarzenia maja miejsce na dachu drapacza chmur! Zaintrygowany?

Graczy zadowoli zapewne fakt, że mają wybór trybu gry, w tym jeden jest bez opcji czasu, co pozwala na spokojną i ostrożna grę. Docenić trzeba także ilość poziomów – ponad 150! Wydaje się, że można grać wiecznie, ciesząc się całą akcją.

Jeśli podobała wam się część pierwsza „My Farm Life”, ten sequel z pewnością was nie zawiedzie! Wszystko czego potrzebujesz to być uważny i zwinny, a co najważniejsze to pragnienie stworzenia wspaniałej farmy i nie zanurzyć twarzy w błocie przed widownią!

Jeśli wciąż nie jesteś pewny czy My farm life-2 jest warta uwagi, nie marnuj czasu i jak najszybciej dołącz ją do swojej kolekcji.