Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Los Faraona gra
3.5652173913043
92

Los Faraona

Witamy w Egipcie! Kiedy tylko zaczniesz grać w nową grę od Cateia Games, pt. "Los Faraona", odnajdziesz się w czarującej atmosferze tej starożytnej epoki. Niestety egipskie królestwo znajduje się w stanie dewastacji oraz ekonimicznego upadku po regularnych atakch ze strony wojowniczych wrogów. Próbowali oni przechwycić egipskie skarby poprzez całe wieki. Teraz wcielasz się w rolę doradcy Faraona, który musi pomóc władcy w odbudowaniu swojego królestwa do stanu jego niegdysiejszej wielkości. Czeka Cię tutaj zupełnie fenomenalne wydarzenie, jakim jest spotkanie się z kosmitami! Nauczą Cię oni w jaki sposób należy wznosić potężne piramidy. Wiele niespodzianek, cała masa zadań i tak dużo do zrobienia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

LOS FARAONA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Niezaprzeczalnym faktem jest, że niewiele projektów kategorii puzzle i łamigłówki pojawiło się na rynku ostatnimi czasy. Triazzle Island może być zatem niezłym prezentem nie tylko dla miłośników gatunku ale dla wszystkich graczy. Zmęczeni ostatnimi grami podobnymi do siebie jak dwa ziarnka piasku, gracze ucieszą się z możliwości wypróbowania świeżej rozrywki innego typu... Read more

W momencie rozpoczęcia gry Triazzle Island uderza nas wspaniała grafika. Wchodząc głębiej w grę, jesteśmy zaskoczeni w podobny sposób. W grze rozwiązujemy różnorakie łamigłówki przez kilka poziomów. W przeciwieństwie do innych gier tej kategorii, Triazzle Island dysponuje kompletnie nowym założeniem koncepcyjnym. Nawet gdy skończył się czas, nie przegrywa się poziomu i nie ma potrzeby powtarzania go. Zwyczajnie zdobywamy inne trofea za każda rundę. Zatem, zyskujemy złoto za ukończony w czasie poziom, srebro za lekkie wykroczenia czasowe i brąz za starania zyskania punktów. Struktura ta motywuje gracza i utrzymuje jego zainteresowanie.

Jak już wspomniano, szata graficzna Triazzle Island jest pierwszorzędna. Plansze gry reprezentowane są przez różne kształty geometryczne a kombinacje zwierzęce są wielorakie. Jednak warto przyjrzeć się tłu. Malownicze sceny brzegów oceanu, lasów tropikalnych i dna morza

tworzą realistyczne wrażenia i atmosferę tropikalnej wyspy w nizwykle widowiskowy sposób.

Zatem nie można odłożyć na bok gry Triazzle Island. Gracze różnych kategorii – dzieci i dorośli, weterani lub amatorzy będą z niej zadowoleni. Z pewnością znajdzie się ona w kolekcji twoich gier do których będziesz wracał.