Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nowy Jankes na dworze króla Artura 2 gra
2.7142857142857
14

Nowy Jankes na dworze króla Artura 2

Oto ekskluzywna druga część twojej ulubionej gry na czas zatytułowanej Nowy Jankes na dworze króla Artura 2! Będziesz tu musiał pomóc rycerzowi i jego żonie odnaleźć sławna Fontannę Żywej Wody. Czeka na ciebie mnóstwo przeszkód, ale z pomocą białogłowej rycerza, pokonasz je wszystkie! Podejmij wyzwanie, ukończ 40 wyzywających poziomów i osiągnij cel! Nowy Jankes na dworze króla Artura 2 jest dostępna dla wszystkich, pobierz ją już dziś i baw się doskonale! Powodzenia!

NOWY JANKES NA DWORZE KRÓLA ARTURA 2 ZRZUTY EKRANU

NOWY JANKES NA DWORZE KRÓLA ARTURA 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy macie problemy starając się poukładać wszystkie fakty i opowieści historyczne? Nie ma dobrego sposobu na zapamiętanie tego czy wyuczenie na pamięć. Jednakże, wielu naukowców wierzy, że można uczyć się szybciej poprzez gry. Deweloperzy z Alawar Entertainment zdecydowali się skorzystać z tego pomysłu i stworzyć grę, która pozwoli nam łatwo przyswoić fakty historyczne. Gra nosi tytuł New Yankee in King Arthur’s Court 2 i przyprawia pewne historyczne opowieści odrobin magii i tajemnic! Jeśli jesteście gotowi na nową przygodę, która cofnie was w czasie, z której nauczycie się czegoś a przy okazji będziecie się doskonale bawić, powinniście przeczyta resztę naszej recenzji i pobrać i zagrać w darmową wersję tejże gry... Read more

Pamiętając, że New Yankee in King Arthur’s Court 2 jest grą na czas, pewni sadzicie, że fabuła nie ma tu wielkiego znaczenia. Właściwie to fabuła tu jest niezmiernie ważna i idzie mniej więcej tak: Jako, że jest to sequel do poprzednich części będziemy kontynuować historię osiedleńców. Tu, znaleźli oni magiczny tom z zaklęciami, które mogą być odblokowane jedno po drugim na każdym poziomie. Można ich użyć do różnych rzeczy: pokonania wroga, dostarczania pożywienia i roślin, itp. Do ciebie należy zadanie poznania sekretu książki i jej wykorzystanie tak, by posłużyła ludziom. Dasz radę tego dokonać? Jeśli tak sądzicie a wersja próbna okaże się niewystarczająca, zawsze możecie skusić się na zakup pełnej, nielimitowanej wersji New Yankee in King Arthur’s Court 2!

Kolejną cechą w New Yankee in King Arthur’s Court 2, którą zbadamy jest grywalność. Gra jest w głównej mierze grą na czas, ale posiada elementy gatunku przygodowego. Wymaga logicznego myślenia, nie tylko szybkiego myślenia Na każdym poziomie, mamy parę celów, które muszą być zrobione w odpowiedniej kolejności by ukończyć poziom. Jednakże, trzeba użyć pewnej strategii i szybkości jeśli chcemy ukończyć poziom na czas. Czasem jednak, limit czasowy jest mały, więc jest ciężko. Dobrą rzeczą, jednakże jest to , że nie należy się martwic ograniczeniem czasu, jeśli nie obchodzi nas zdobycie złotego lub srebrnego medalu. W grze, trzeba gromadzić zasoby i pilnować ich liczebności, ale w dodatku do zasobów takich jak drewno, złoto i jedzenie trzeba gromadzić magiczne eliksiry, dzięki którym można rzucać zaklęcia. Cele gry powiązane są bezpośrednio z fabułą, ale czasem natkniemy się na misje uboczne jak zdobywanie pewnej liczby pracowników lub podobne zadania. Magiczne zaklęcia są wspaniałym dodatkiem i użyjemy ich do wielu rzeczy i mogą być – właściwie to są za każdym razem – używane do rozwiązywania misji i zadań.

Na koniec, mamy grafikę, która jest zadziwiająca i wspaniała. Wszystko jest kolorowe a podkłady i tła przyjemne. Muzyka w New Yankee in King Arthur’s Court 2 jest w porządku, ale nie za bardzo ciekawa.

Podsumowując, New Yankee in King Arthur’s Court 2 jest doprawdy wspaniałą grą na czas, która oferuje nam dobrą zabawę i naukę poprzez piękną grafikę i ciekawą fabułę wraz z wciągającą grą. Miłej zabawy!