Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nowy Jankes na dworze króla Artura gra
3.3081081081081
185

Nowy Jankes na dworze króla Artura

Nie możemy już doczekać się ukazania nowej, zdumiewającej gry na czas pt. Nowy Jankes na dworze króla Artura ! Zostan farmerem i przekonaj się, że nie jest to tak proste życie jak może ci się wydawać! Cofnij się w przeszłość do czasów króla Artura! Będziesz musiał zbudować 8 różnych budynków poprzez 4 lokacje, chronić skarbów, atakować wrogów i gromadzić wszelkie możliwe zasoby.

Pobierz grę

for Windows


Zagraj Online


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

NOWY JANKES NA DWORZE KRÓLA ARTURA ZRZUTY EKRANU

NOWY JANKES NA DWORZE KRÓLA ARTURA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

New Yankee in King Arthur’s Court jest prawdziwa perełką na rynku gier casual. Jako ciekawy splot klasycznej opowieści I klasycznej gry na czas od Alawar Entertainment, gra oferuje około czterdziestu różnych opcji gry I inne, ciekawe rzeczy... Read more

Gra rozpoczyna sie przydzieleniem ci przez króla Artura zadania odnalezienia Fontanny Młodości. By odkryć to cudowne miejsce, będziesz musiał zbadać całe terytorium, zająć się rolą , kopaniem I cięciem a także innymi czynnościami. Na szczęście, wszystkie te czynności są użyte w odpowiednich celach a gra nie pozwala ci na nudę.

Choć New Yankee in King Arthur’s Court wpada w gatunek gier na czas, gra nie zmusza do wchodzenia w szczegóły jeśli chodzi o budowanie czy zarządzanie. Przykładowo, do zbudowania domu zostanie ci przydzielony pracownik, jednak nie musisz myśleć nad tym gdzie ten czy tamten dom ulokować. Gra jest bardzo dynamiczna, pozbawiona monotonii zadań. Im szybciej uda nam się ukończyć poziom, tym lepszy medal otrzymamy. Zatem fani szybkiego tempa w grze będa z pewnościa zadowoleni.

Ku naszemu zdziwieniu, w grze brakuje wizuali jednak znimacja jest na medal, dopasowana do zabawnego wyglądu. Szczególnie obecność głównego bohatera wygląda dość gładko I często zabawnie. Dialogi zawieraja wiele humoru, nawet jeśli sa abyt sztywne. Co więcej, wszystko to jest doskonale uzupełnione ścieżką audio.

Nie ważne czy jesteście stałymi, zapalonymi graczami czy też nie, New Yankee in King Arthur’s Court jest wspaniałym doświadczeniem. Jeśli szukacie dobrego sposobu na zabicie wolnego czasu, ten tytuł będzie idealny.