Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Viking Brothers 3 Collector's Edition gra
4.3333333333333
3

Viking Brothers 3 Collector's Edition

Przygotuj swoją broń i odpowiedz na wezwanie bogów, aby uratować wszechświat przed złem!

Bracia Viking, Evarand i Boromir, ledwie odzyskali ostatnią bohaterską przygodę, gdy Odin przywołuje. Mroczny bóg Loki próbuje rozerwać wszechświat i odbudować go na swoim wypaczonym wizerunku, a bogowie Asgardu potrzebują Wikingów, by poprowadzili szarżę w obronie wszystkiego, co czyste i dobre.

W tej epickiej opowieści bracia Wikingów dołączają do boga Heimdalla, aby rozwiązać zagadkę planu Lokiego. Z lodowatego królestwa Niflheim do rozpalonych do czerwoności głębin Helheim, Evarand i Boromir zmierzą się z ciemnymi karłami, ognistymi gigantami, okrutną wiedźmą i wieloma innymi. Niespodzianki mnożą się, gdy bracia podążają za latarnią Heimdalla, która wskazuje drogę.

Rozgrywka uzupełnia pięknie opowiedzianą historię, dając graczom bogate i satysfakcjonujące doświadczenie z szerokim zainteresowaniem. Fani gier arkadowych będą się ścigać z czasem, usuwając przeszkody z każdej mapy i pokonując wrogów. Ludzie, którzy lubią strategiczne doświadczenia, będą cieszyć się z możliwości zdobywania osiągnięć, aby dobrze zarządzać swoim czasem i zasobami. A gracze, którzy chcą cieszyć się uzależniającą zabawą i żywymi obrazami, nie martwiąc się o zegar, docenią włączenie trybu swobodnego.

Pełen emocjonujących wyzwań i oferujący bogactwo specjalnych funkcji - w tym dodatkowy rozdział z własną wciągającą historią - Viking Brothers 3 to natychmiastowy klasyk!

VIKING BROTHERS 3 COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU