Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dream Builder: Amusement Park gra
2.8837209302326
43

Dream Builder: Amusement Park

Czy kiedykolwiek marzyłeś by odziedziczyć własny park rozrywki? Jeśli tak, jakby wyglądał? Oczywiście, dodasz najlepsze zjeżdżalnie, dekoracje, sklepy i więcej, Niech twoje marzenia się spełnią z nowa grą na czas Dream Builder: Amusement Park! Możesz zbudować wspaniały park z ponad 50 zjeżdżalniami i sklepami. Pobierz tą darmową grę budowlaną zatytułowaną Dream Builder: Amusement Park i zbuduj prawdziwy raj dla dzieci i ich rodziców!

DREAM BUILDER: AMUSEMENT PARK ZRZUTY EKRANU

DREAM BUILDER: AMUSEMENT PARK RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chłopaki z Fugazo Studio nigdy nie przestaną uprzyjemniać życia fanom gier na czas nowymi, doskonałymi grami! Tym razem oferują nam budowanie fantastycznego parku rozrywki ze zjeżdżalniami wodnymi, huśtawkami i innymi wspaniałymi atrakcjami zarówno dla młodszych gości jak i dla dorosłych. Gra toczy się w świecie pseudo 3D odzianym w wysoce szczegółowe barwy tła, zabawne atrakcje i piękne małe domki, zamieszkane przez urocze i zabawne postacie. Na samym początku gry, twój park przyciąga tylko pewną grupę klientów, jednak już w pół godziny później będziesz w stanie przyciągnąć nowych ludzi dzięki działowi marketingu. Podobnie jak w rzeczywistości, w Dream Builder: Amusement Park musimy zapłacić wysoką sumę pieniędzy za dobrą reklamę. Ogólnie, Dream Builder: Amusement Park posiada dwie wewnętrzne waluty – standardowe monety, za które możesz kupować nowe atrakcje i różowe serduszka, których używa się do poszukiwań i zachęcania nowych gości. Nie trudno zgadnąć, że serduszka symbolizują zadowolenie klientów i przyznawane są jeśli odwiedzający twój park klienci wychodzą szczęśliwi... Read more

Jeśli chodzi o samą grę, Dream Builder: Amusement Park jest klasyczną grą Tycoon, więc nie spodziewajcie się, że będzie trzeba dużo klikać czy też, że będzie zawierać dużo wartkiej akcji. Nie ma potrzeby wykonywać mnóstwa kliknięć by wypełniać polecenia lub zebrać zarobione monety. Jako jedyny właściciel i zarządca parku kierujesz jego losem, jednak nie musisz robić wszystkich prac sam. Przez większość czasu, będziesz musiał radzić sobie z konstrukcją nowych karuzel i dekoracjami, resztą spraw zajmą się twoi pracownicy, więc przygotuj się na budowanie! Mówiąc o konstrukcja i dekoracjach, ich wybór jest tak wielki, że możesz zapomnieć, które z nich już wcześniej wybrałeś. Oczywiście, by odblokować wszystkie dostępne budowle musisz wydać tone serduszek, więc bądź cierpliwy! Nawet dla całego piękna i wielkości, dodatkowe dekoracje są bardziej przydatne niż, powiedzmy jakaś trampolina, formując nowa przestrzeń z zamknięciem. Przestrzeń, tak przy okazji, to cudowne miejsce z kilkoma zjeżdżalniami o jednej tematyce, w których wszystkie budowle generują wzmożony dochód i przyciągają dużo więcej odwiedzających. Innymi słowy, jeśli chcesz zwiększyć swój dochód, musisz mieć odpowiednią strategię!

Ogólnie, w Dream Builder: Amusement Park nie ma nic niezwykłego, co nie dziwi, ajko, że większość nowoczesnych gier na czas bazuje na tych samych pomysłach. Z drugiej strony, wszystkie aspekty gry, począwszy od szczegółowej, kolorowej grafiki, na przyjemnych efektach dźwiękowych kończąc, dodatkowo nieograniczona wolność wyboru i ogromną ilość budowli dostępnych w grze robi niezwykłe wrażenie. Jeśłi lubicie gry na czas, Dream Builder: Amusement Park z pewnością się wam spodoba. Przyjemnego weekendu!