Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
HappyVille: Quest for Utopia gra
4.1030303030303
165

HappyVille: Quest for Utopia

Gogii Games ma zamiar przedstawić Ci swoje najnowsze arcydzieło, symulator ekonomiczny HappyVille: Quest for Utopia. Według Gogii Games, HappyVille: Quest for Utopia zachwyci wszystkich graczy spragnionych kreatywnych zagadek, którzy będą mogli grać, a jednocześnie będą mieli możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. To miły symulator ekonomiczny z ładną, troszeczkę karykaturalną grafiką, w której jest mnóstwo zadań do wykonania, począwszy od konstrukcji i utrzymania różnych terenów w mieście, skończywszy na monitorowaniu wszelkiego rodzaju wskaźników, takich jak dzienne dochody, koszt różnych udogodnień np. szpitali i szkół, i pomyślność populacji miasta zarówno pod względem liczby bezdomnych, jak i bezrobotnych. Nie zapominaj również o "dekoracjach" takich jak drzewa, fontanny i ławki parkowe, które pomogą uatrakcyjnić rejon. Jeśli należych do entuzjastów tego rodzaju gier, ten tytuł musi być Twój. HappyVille: Quest for Utopia pojawi się na rynku pod koniec miesiąca; masz więc wystarczająco dużo czasu, żeby doszlifować swoje umiejętności.

HAPPYVILLE: QUEST FOR UTOPIA ZRZUTY EKRANU

HAPPYVILLE: QUEST FOR UTOPIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Zasadniczo grę HappyVille: Quest for Utopia zaplanowała Gogii Games jako nową grę symulacyjną, która miała stać się wzorcem albo przynajmniej nowym elementem w tym gatunku gier. Czy zauważyliście coś podobnego? My też nie. Szczerze mówiąc, ta gra to nic innego jak tylko nietrafiony strzał... Read more

Na początku HappyVille: Quest for Utopia proponuje kilka zadań sim stanowiących pewnego rodzaju wyzwanie np. założenie nowego miasta, przyciąganie uwagi mieszkańców, zakładanie firm i tym podobne. Poza tymi obowiązkami, musisz udekorować miasto fontannami, zielonymi krzakami, czy zabytkami, aby uszczęśliwić mieszkańców. Tytuł zasłużyłby na uznanie, gdyby deweloperzy byli ostrożniejsi i bardziej staranni.

Niejednokrotnie odnieśliśmy wrażenie, że HappyVille: Quest for Utopia jest niedokończona, ponieważ w grze występuje mnóstwo dziwnych miejsc, które psują ogólne doświadczenia. Na przykład, nie możesz wybrać rodzaju firmy, jaką chcesz otworzyć. Klikasz na jakiegoś mieszkańca mówiącego, że napiłby się herbaty w kawiarence, a na liście firm nie istnieje taki rodzaj biznesu. Ponadto, firmy nie są wystarczająco dobrze przyporządkowane do odpowiednich kategorii. Na domiar złego, w grze wystepują różne niedopatrzenia, które niejednokrotnie sprawią, że gracze poczują się sfrustrowani. Niektórzy ludzie w mieście proszą o bezpieczną okolicę, a już mieszkają obok posterunku policji. Naprawdę zastanawiamy się, czy grę ktokolwiek testował.                                                                  Niestety , wszystkie te wady nieuchronnie rujnują doświadczenia z gry. Z powodu rozgrywki, w której brakuje wyzwań oraz niewybaczalnych niedociągnięć HappyVille: Quest for Utopia nie spodoba się ani doświadczonym graczom ani nawet graczom początkującym. Gdyby grze dano szansę, deweloperzy zdusiliby ją w zarodku poprzez swój niedbały styl.