Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Jojo's Fashion Show: World Tour gra
3.577399380805
646

Jojo's Fashion Show: World Tour

Gatunek: Na czasModa Gry

Pamiętasz zabawy lalkami w dzieciństwie - ubieranie, czesanie i marzenia o światowych pokazach mody? Twoje marzenia mogą się spełnić w tej wciągającej grze na czas. Popuść wodzy fantazji, a Twoje imię stanie się sławne w Nowym Jorku, Tokio, Paryżu i Mediolanie! Zmieniaj dodatki, kolory i tryb gry - stwórz własny styl i dostań się na szczyt listy projektantów! Nie zapomnij o castingach dla modelek. Możesz naprawdę poczuć się częścią świata mody!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY JOJO'S FASHION SHOW: WORLD TOUR

JOJO'S FASHION SHOW: WORLD TOUR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Starzy znajomi są najlepsi, nie? Pewnie, dziś jest z czego wybierać wśród gier związanych z modą, ale nie we wszystkie z nich warto zagrać. Na szczęście twórcy tacy jak iWin pomagają nam nie wpaść w czarną rozpacz, tworząc swoją nową grę pt.  „Jojo’s Fashion Show World Tour”... Read more

Choć jest to już trzecia z serii gier „Jojo’s Fashion Show”, w dalszym ciągu potrafi ona oczarować. W dodatku gra nieco różni się od swoich dwóch poprzedniczek. Nie tylko poprawiono fabułę, ale także styl grafiki uległ modyfikacji.

Szczerze mówiąc, główny zamysł gry jest taki sam - musisz wykonać zadania, mające pomóc głównej bohaterce, Jojo, w otworzeniu własnego biznesu w świecie mody. W trakcie gry odwiedzisz różne, ekscytujące miejsca, takie jak Amsterdam, Londyn, Barcelona, Rio de Janeiro, Tokio czy Dżakarta. Jeśli chodzi o sposób gry, nie zmienił się on zbytnio w porównaniu z poprzednimi częściami i jeśli ktoś liczył na rewolucyjne zmiany, może się nieco rozczarować. Podstawy gry łatwo jest zrozumieć, ale już nie tak łatwo opanować. Otrzymasz wiele informacji dotyczących różnych stylów mody, które musisz zapamiętać, aby odpowiednio dopasować do siebie różne kreacje. Dzięki nowej opcji, gracze mogą także stworzyć własne, oryginalne stroje w każdym stylu.

Z pewnością zauważysz, że grafika stała się o wiele bardziej realistyczna i dokładna - możesz nawet skorzystać z opcji przybliżenia, aby lepiej przyjrzeć się strojom. Fajne jest to, że możesz dobierać kolory, akcenty i wzory w trakcie projektowania, a nawet zdobywać punkty za osiągnięcie określonych celów. W końcu posiadasz wolność wyboru i możesz użyć wyobraźni, aby stworzyć coś absolutnie odjazdowego! Przyjemna muzyka i aplauz tłumów nadają grze realną atmosferę i sprawiają, że poczujesz się jak na prawdziwym pokazie mody.

Wiele można by wymienić jeszcze wad i zalet, ale mimo to gra „Jojo’s Fashion Show World Tour” jest niewiarygodnie dobra. Jeśli szukasz prawdziwie modnej, ekscytującej gry na czas, koniecznie musisz ją wypróbować. Baw się dobrze!