Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Rising World gra
5
1

Rising World

Rising World to gra survivalowa z otwartym światem, która koncentruje się na rzemiośle. Gra oferuje w pełni zniszczalne środowisko, co oznacza, że możesz zburzyć każde drzewo lub kilof po drodze przez skaliste struktury. Istnieje wiele różnych biomów i ponad 200 obiektów, które można wykorzystać jako mebel lub urządzenie pomocnicze. Rozwinięty system jaskiń skrył wiele skarbów i niebezpiecznych spotkań z lokalnymi zjawiskami paranormalnymi. Kompas i różne bronie są po to, abyś mógł nawigować w tej losowo generowanej piaskownicy i polować na jedzenie i przedmioty kolekcjonerskie. W Rising World można grać w trybie dla jednego gracza lub z innymi graczami. Oczywistą zaletą trybu multiplayer jest kooperacja. O wiele łatwiej jest budować, konstruować, bronić i polować razem niż osobno. Społeczność moderów wymyśliła wiele modów, które w dobry sposób poprawiają wrażenia z gry.

Tags: Open World Survival Craft, Mining, Sandbox, Voxel, Building, Procedural Generation, Relaxing, Adventure, Exploration, Atmospheric, Hunting, Crafting, Singleplayer, Base Building, Multiplayer, Co-op, PvE, Medieval, Modern, Early Access

VIDEO

RISING WORLD ZRZUTY EKRANU

Wymagania Systemowe

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 (64 bit) SP1 or higher

Processor: 2+ Cores, e.g. Intel Core i3

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 2 GB VRAM, e.g. NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, AMD Radeon HD 7770

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

Additional Notes: Java 8 compatible operating system. Recent graphics drivers have to be installed to ensure full OpenGL support, this may only apply in some cases.