Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Holdfast: Nations At War gra
5
1

Holdfast: Nations At War

Holdfast: Nations At War to mieszanka strategii militarnej, strzelanki z perspektywy trzeciej osoby oraz FPS osadzona w czasach napoleońskich. Możesz grać dla różnych narodów, w tym Prus, Francji, Wielkiej Brytanii i Rosji. Istnieje 21 klas postaci z ich charakterystycznymi zdolnościami, które są kluczowe w danej dziedzinie. Upadli chirurdzy cofają się w szeregi. Konni kawalerzyści dokonują masakry mieczami. Piechota rusza na linie wroga. To są bitwy na lądzie. W tym samym czasie na morzu trwają pełne operacje morskie. Możesz zostać członkiem załogi okrętu wojennego odtworzonego z historyczną dokładnością. Przeładuj działa, zniszcz wrogie statki, opuść łódź i udaj się na brzeg w nadziei na przetrwanie lub oblężenie fortecy. Możesz zaciągnąć się do Regimental Linebattles i brać udział w wydarzeniach społecznościowych, w których możesz rywalizować z innymi graczami w umiejętnościach i strzelectwie.

Tags: Historical, Multiplayer, War, Strategy, Massively Multiplayer, Military, Simulation, Action, Naval, Third-Person Shooter, Indie, Tactical, Team-Based, FPS, First-Person, Naval Combat, Shooter, Moddable, Wargame, Third Person

VIDEO

HOLDFAST: NATIONS AT WAR ZRZUTY EKRANU

Wymagania Systemowe

OS: Windows 8 64-bit or Windows 10 64-bit

Processor: 3 GHz Dual Core

Memory: 6 GB RAM

Graphics: DirectX 11 Compatible Card

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 25 GB available space

Additional Notes: A GeForce GTX 960M card is capable of running the game at a low framerate when playing army based game modes on minimum graphics settings.