Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Saga Wampirów: Puszka Pandory gra
3.2145593869732
261

Saga Wampirów: Puszka Pandory

Wyobraź sobie, że znajdujesz się na tajemniczym statku po środku oceanu. Nie masz pojęcia jak się tam znalazłeś, ale wiesz z pewnością, że chcesz jak najszybciej wydostać się z tego upiornego miejsca. Przeszukaj statek i spróbuj odszukać drogę ucieczki. Przyjemna grafika, straszna muzyka i całkowicie nieprzewidywalna fabuła - to wszystko czeka na Ciebie w grze ukrytych przedmiotów, zatytułowanej "Saga Wampirów: Puszka Pandory"!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Saga Wampirów: Puszka Pandory. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SAGA WAMPIRÓW: PUSZKA PANDORY

SAGA WAMPIRÓW: PUSZKA PANDORY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przedstawiamy kolejną świetną grę ukrytych przedmiotów firmy Alawar Games, zatytułowaną “Vampire Saga: Pandora’s Box”. Główny bohater gry, Matthew Ward, znajduje się na opuszczonym statku na kompletnym pustkowiu. Matthew robi wszystko, aby ocalić swoją skórę, ale statek za wszelką cenę chce zatrzymać go na swoim pokładzie... Read more

“Vampire Saga: Pandora’s Box” to idealny przykład klasycznej gry ukrytych przedmiotów. Twoim celem jest przeszukanie statku i odnalezienie wszystkich kluczy poprzez rozwiązywanie rozmaitych łamigłówek i granie w niełatwe mini gry. Te cenne klucze to Twoja jedyna szansa na wydostanie się z pułapki. Zapewniamy, że w trakcie gry napotkasz wiele trudności, ale bardzo wygodny system podpowiedzi pozwoli Ci wydostać się z opresji. Nie zapominaj, że każda podpowiedź zmniejsza Twój ostateczny wynik, więc nie możesz ich nadużywać.

Gra ma dość ciemną kolorystykę, jednak wszystkie ukryte przedmioty są bardzo dobrze widoczne. Kilka razy trudno było zrozumieć co mieli na myśli twórcy gry, nazywając przedmioty ”???”. Ten problem można jednak łatwo rozwiązać, korzystając z podpowiedzi.

Pomimo kilku nieistotnych wad, gra jest świetna. Fascynująca fabuła ma tak wiele niespodziewanych zwrotów akcji, że nie będziesz mógł oderwać się, dopóki nie odkryjesz wszystkich jej tajników. Mamy nadzieję, że “Vampire Saga: Pandora’s Box” zajmie zaszczytne miejsce w Twojej kolekcji przygodowych gier ukrytych przedmiotów. Miłej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 6.0

Hard Drive: 104 MB