Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Escape the Museum 2 gra
3.9487179487179
39

Escape the Museum 2

Okropne trzęsienie ziemi zniszczyło całe miasto, a jego mieszkańców pogrążyło w rozpaczy. Pomóż Davidowi odszukać jego żonę i córkę, które zostały uwięzione w muzeum na drugim końcu miasta. Musisz poruszać się po zniszczonych ulicach, ryzykując utratą życia lub nogi na każdym kroku. Znajdź możliwie najlepszą trasę z pomocą napotkanych osób w grze "Escape the Museum 2". Czy zdołasz ocalić jego rodzinę przed zapadnięciem zmroku? Podziwiaj niesamowitą grafikę i świetną, tajemniczą atmosferę gry! Dobrej zabawy!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Escape the Museum 2. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

ESCAPE THE MUSEUM 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ESCAPE THE MUSEUM 2

ESCAPE THE MUSEUM 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Escape the Museum 2” to nowe spojrzenie na oryginalną grę “Escape the Museum”, stworzoną przez Game Agents. W tej kontynuacji będziesz zamieszany w pełną determinacji próbę ocalenia dwóch osób w obliczu katastrofy. Na ogarniętych przez chaos ulicach będziesz musiał odnaleźć swoją drogę przez zgliszcza... Read more

Gra łączy cechy przygodówki i poszukiwani ukrytych przedmiotów, a zasady przypominają grę “Mystery Case Files: Return to Ravenhearst”. Przemieszczasz się z miejsca na miejsce, wchodzisz w interakcje z otoczeniem i rozwiązujesz różne łamigłówki. W trakcie gry, niektóre miejsca zamienią się w sceny pełne ukrytych przedmiotów, gdzie będziesz musiał znaleźć pożądane obiekty pośród wielu innych. Łamigłówki są dość łatwe, ale mimo to stanowią niewielkie wyzwanie i czasem wymagają głębszego zastanowienia, które zawsze zakończy się znalezieniem rozwiązania. Otoczenie wygląda na stare i zakurzone i świetnie oddaje atmosferę po trzęsieniu ziemi, którą potęgują dziwne dźwięki pojawiające się od czasu do czasu. Scenki są ciekawe i bardzo dobrej jakości. Wadą gry jest to, że niektóre z ukrytych przedmiotów są niemalże całkowicie schowane.

“Escape the Museum 2” to zadziwiająco długa gra, niemal dwa razy dłuższa niż niektóre gry tego rodzaju! Możesz odwiedzić 37 pomieszczeń na ponad 100 poziomach, z których każdy oferuje nowe zadania do wykonania, na Twojej drodze do wolności. Kolejna zaleta to sceny z ukrytymi przedmiotami, które są wyraziste i dobrze oświetlone i przyczyniają się do pełnej życia atmosfery gry. Twój postęp w odnajdywaniu ukrytych przedmiotów będzie zapamiętany, więc możesz śmiało zwiedzać otoczenie. To świetny przykład gry, która wymaga logicznego myślenia i dostarcza graczowi rozrywki na wielu poziomach.

Będzie to miłe doświadczenie dla wytrawnych i średnio-zaawansowanych graczy. Ta pełna wyzwań gra niewątpliwie wciągnie miłośników gatunku.