Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Otchłań: Upiory Edenu gra
3.7777777777778
18

Otchłań: Upiory Edenu

Głębie oceanu kryją wiele mrocznych tajemnic. Gdy ty tkwisz w błogiej nieświadomości, twój narzeczony zostaje porwany w Abyss: The Wraiths of Eden! Jakie nieziemskie moce schwytały ogrom oceanu? Kto jest odpowiedzialny za porwanie ukochanego? Czy masz wystarczająco odwagi by odkryć starożytne zło zamieszkałe w niegdyś idealnym mieście Edenie? Jeśli tak, zdejmij welon zła z podwodnego miasta i ocal ukochanego w Abyss: The Wraiths of Eden!

OTCHŁAŃ: UPIORY EDENU ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY OTCHŁAŃ: UPIORY EDENU

OTCHŁAŃ: UPIORY EDENU RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tyle lat ludzkie umysły zaprzątał mit o Atlantydzie, starożytnym mieście, które ongiś opływało w bogactwa i wiedzę o rasie ludzkiej, lecz zostało zniszczone i zaginęło na zawsze. Choć wielu próbowało je odnaleźć, wydaje się, że miasto nie zostanie nigdy znalezione! Ale wiecie co? Nowa gra, pochodząca od Artefix Mundi dokonało niemożliwego! Gra HO zatytułowana Abyss: The Wraiths of Eden przybliża nas do podwodnego miasta i oferuje nam niezwykłą przygodę pełną sekretów i tajemnic! Jeśli jesteście gotowi by do nas dołączyć w tej podróży, przeczytajcie nasza recenzję, która przygotowaliśmy specjalnie dla was i zdecydujcie czy chcecie zagrać za darmo czy też zdecydujecie się na zakup pełnej wersji!.. Read more

Abyss: The Wraiths of Eden jest grą o miłej fabule. Opowieść jest następująca: Młoda kobieta stara się ocalić swojego narzeczonego, który zaginął nurkując w oceanie. Osiągając jego ostatnio znane położenie, nasza bohaterka odkrywa zatopione miasto Eden, podobne do Atlantydy, z architekturą art deco i wydaje się niezwykle podobne do miasta Rapture od Bioshock. Na szczęście, dizajn Rapture to piękne dzieło sztuki zainspirowane przez, podobnie jak Eden piękne mroczne otoczenie do zbadania. Eden był uprzednio tętniącym życiem, samowystarczalnym otoczeniem, więc ten częściowo opuszczony świat wciąga natychmiast jako pozostałość spokojnego życia wypełnionego teraz rdzą, osadami z wody morskiej i glonami. Miasto jest kontrolowane przez demony, które pragną wykorzystać ukochanego naszej bohaterki do mrocznych celów. Musimy go więc ocalić!

Jeśli chodzi o kolejną cechę Abyss: The Wraiths of Eden – grywalność. Gra oferuje nam trzy do cztery godzin zabawy, co nie jest dużo, ale wystarczy. Ustawienia gry są standardowe, sceny HO połączone z mini-grami i łamigłówkami. Większość z nich oparta jest na listach tekstowych i przedmiotów, które trzeba użyć. Jeśli chodzi o łamigłówki, znajdziemy łamigłówki standardowe i mini gry takie jak puzzle, obracanie kół itp.. Żadnych większych wyzwań się nie spodziewajmy, jednak niektóre z nich wymagają czasu by się z nimi uporać, co może być problemem. Niewiele trzeba się nachodzić po lokacjach, co jest zaletą, choć zmniejsza tylko czas gry. Wiele osiągnięć musimy odblokować, jest też system podpowiedzi i mapa do pomocy ( choć tej nie zobaczymy w trybie ekspert). Są tu trzy poziomy trudności, dla początkujących i zwykłych graczy ale także dla zaawansowanych i ekspertów.

Cechą pozostawiającą najlepsze wrażenie w Abyss: The Wraiths of Eden jest grafika i muzyka. Grafika jest pierwszorzędna, czasami wydaje się, że rzeczywiście jesteśmy w podwodnym mieście. Choć czasem jest dośc ciemna, sceny Ho są zawsze kolorowe i jasne. Muzyka jest dobra, podobnie podkłady głosowe, choć eekty dźwiękowe mogą być denerwujące.

Abyss: The Wraiths of Eden jest dobrą grą single player HO pomimo paru niedociągnięć Co jednak jest ważne, z taką grafiką i grą a także fabułą, grę warto wypróbować w wersji demo lub tez zakupić pełna jej wersję!