Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fishdom H2O: Hidden Odyssey gra
3.4770114942529
348

Fishdom H2O: Hidden Odyssey

Marzeniem Jennifer jest zdobycie nagrody za najlepsze akwarium i tylko Ty możesz pomóc jej je spełnić. Zanurz się w magicznym, podwodnym świecie i zbadaj go w poszukiwaniu drogocennych, ukrytych przedmiotów. Sprzedając je, zdobędziesz pieniądze na swoje piękne akwarium. Kupuj różne wyposażenie i dekoracje dla Twoich akwarystycznych stworzeń. Zapewniamy, że odwiedzisz jedna z najpiękniejszych miejsc, jakie kiedykolwiek widziałeś!

FISHDOM H2O: HIDDEN ODYSSEY ZRZUTY EKRANU

FISHDOM H2O: HIDDEN ODYSSEY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Playrix Entertainment przedstawia “Hidden Odyssey” - sequel gry Fishdom, która polegała na łączeniu 3 elementów. Co ciekawe - sequel ten to gra ukrytych przedmiotów. Wcielasz się w rolę Jennifer, studentki biologii morskiej. Pomóż jej zarobić na egzotyczne akwarium, które zdobędzie nagrodę Best Aquarium Award. Będziesz więc musiał nurkować w oceanie i zbierać przedmioty zaśmiecające wodę... Read more

Gra jest możliwa w trybie relaksowym i na czas, jednak ta druga opcja wciąż nie narzuca zbyt szybkiego tempa, więc nie odczujesz wielkiej presji.

Za zarobione pieniądze możesz nabyć dekoracje do akwarium i uszczęśliwić rybki. Kupuj różne akcesoria, takie jak rośliny, muszle, korale czy urządzenia jak pompki i filtry, oraz nowe gatunki ryb, na przykład iglicznie i błazenki, i umieść je w swoim akwarium. Gra oferuje także wygaszacz ekranu, który można włączyć lub wyłączyć w trakcie gry i który odzwierciedla Twoje postępy w grze.

Ogólnie “The Hidden Odyssey” to gra wysokiej jakości, o pięknej oprawie artystycznej i płynnym przebiegu. Naprawdę podobało nam się w pełni interaktywne, indywidualizowane otoczenie z 3 akwariami tematycznymi, które musisz zaprojektować, i ponad 20 zabawnymi stworzeniami morskimi. Wygląda na to, że jedynie fani jej poprzedniczki mogą być rozczarowani, gdyż gier Fishdom nie łączy nic, prócz wątku morskiego.