Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Deadly Association gra
4.25
4

Deadly Association

Zanurz się w śledztwo w skomplikowanej sprawie w nowej , zachwycającej grze ukryte obiekty Deadly Association. Poczuj atmosferę Nowego Jorku i odsłon tajemnicę dziwnego morderstwa. Znaleziono martwą kobietę niedaleko od jej mieszkania na Brooklinie. Dwóch doświadczonych detektywów Chloe i Paul rozpoczynają dochodzenie w tej sprawie. Pomóż im złapać przestępcę, przeszukaj domy podejrzanych, szukaj dowodów i wskazówek i wciągnij się w intrygująca łamigłówki Pobierz ta zapierającą dech w piersiach, tajemnicza grę ukryte obiekty Deadly Association już teraz, całkiem za darmo!

DEADLY ASSOCIATION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Okrutność to dziś normalka. Możesz znaleźć ją dziś wszędzie: w telewizji, filmach, bajkach dla dorosłych i oczywiście w grach. Wydaje się, że ludzie wynaleźli idealną formułę na zysk: im okrutniejsza zawartość, tym staje się ważniejsza Jak to się dzieje? Odpowiedź tkwi w naturze ludzkiej. Pasja oglądania szokujących rzeczy w mniejszym lub większym stopniu ma miejsce w naszym mózgu, czy nam się to podoba czy też nie. Tak czy siak, nasze oczy zawsze zwrócone są na świat gier casual. Dziś zajmiemy się  nową grą ukryte obiekty zatytułowaną Deadly Association. Wygląda na to, że drużyna deweloperska Microids zdecydowała się dotrzymać kroku bieżącym dzikim czasom. Sprawdźmy co przyniosła ta decyzja... Read more

Fabuła oferuje nam wzięcie udziału w śledztwie tajemniczego morderstwa wraz z utalentowanym detektywem z nowojorskiego wydziału policji. Tą sprawą zajmuje się inspektor Chloe Cunningham i jej partner Paul Baxter. Młoda kobieta, Nancy Boyle została znaleziona martwa w pobliżu własnego domu w Brooklynie. Ofiara nie miała związków ze światem przestępczym. Nie ma żadnych poszlak. Jednakże, władze nalegają na szybkie rozwiązanie sprawy. Punktem głównym jest pozycja jaką zajmowała Nancy w jednej z głównych i potężnych firm. Tak więc rezultaty muszą być widoczne jak najszybciej! Utalentowani specjaliści w wykrywaniu zbrodni są do twojej dyspozycji. Będziesz musiał poradzić sobie ze wszystkimi sprawami związanymi z morderstwem, takimi jak przesłuchiwanie świadków, zbieranie odcisków palców, szukanie dowodów itp. Wszystkie znaleziska zostaną pieczołowicie zbadane przez specjalistów z laboratorium kryminalistycznego. Możemy cię zapewnić: nic nie zostanie pominięte. Jak widzisz, ta opowieść detektywistyczna posiada klasyczna grywalność ukryte obiekty z elementami thillera. Główny nacisk położony jest na sceny z ukrytymi przedmiotami. Niestety, element przygodowy kryje się głęboko w cieniu. Mini-gry są sprytnie wprowadzone w grę. Przykładowo, jedno zadanie z łamigłówkami każe ci gromadzić kawałki podartego zdjęcia ofiary. Musisz poradzić sobie z tym zadaniem, bo przegapisz pewne ważne dowody i całe śledztwo pójdzie na marne. Wszystkie aspekty są świetnie zrobione. Pomówmy o paru z nich.

Część wizualna zasługuje na najwyższe pochwały! Grafika jest doskonała! Sceny z ukrytymi obiektami jak i sceny przerywnikowe są szczegółowe i ostre. Kolory są niewiarygodnie bogate. Sama gra wygląda nowocześnie w porównaniu z innymi grami w tym gatunku. Efekty dźwiękowe są doskonale połączone z aspektem wizualnym. Muzyka w tle tworzy uroczą atmosferę i czasem powoduje nerwowe podrygi u gracza! Podkłady głosowe są odpowiednie do postaci. Wydaje się, że aktorzy zostali nawet dobrani wiekiem do swoich postaci. Niewątpliwie, to największa zaleta gry. Wydaje nam się, że najwyższy czas na podsumowanie.

Naszym zdaniem, Deadly Association jest doskonałym przykładem wysokiej jakości gry ukryte obiekty. Nie ważne jak wygląda: Criminal Minds czy popularna seria CSI: Crime Scene Investigation, fani gier ukryte przedmioty, puzzle, przygoda będą wniebowzięci. Gracze wysokiego stopnia gier casual też będą czerpali przyjemność z tej gry. Załoga deweloperska wyniosła tą grę na szczyty nowoczesności dodając kropelkę brutalności. Kropelkę, którą zawsze chcemy połknąć.