Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Żyjące legendy: Lodowa róża. Edycja kolekcjonerska gra
3.8387096774194
93

Żyjące legendy: Lodowa róża. Edycja kolekcjonerska

Wszystkich miłośników gier HO witamy w nowej przygodzie pt. Living Legends: Ice Rose Collector's Edition! To fantastyczne wydanie pełne tajemnic, wyzywających łamigłówek i sekretów. Udaj się do Rosemount i pomóż sławnemu pisarzowi – Edwardowi Grandowi odkryć prawdę i strasznej tragedii, która wydarzyła się w tym miasteczku i zgromadzić trochę informacji na nowa książkę. Będziesz badał przepiękne scenerie zamku królowej Śniegu szukając pomocnych przedmiotów. Pobierz zupełnie za darmo Living Legends: Ice Rose Collector's Edition, dołącz do Edwarda i zostań bohaterem! Powodzenia!

ŻYJĄCE LEGENDY: LODOWA RÓŻA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

ŻYJĄCE LEGENDY: LODOWA RÓŻA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Living Legends: Ice Rose jest nowoczesną wersją Królowej Śniegu, która uprowadziła młodego Edwarda I pragnie zamienić cały świat w gigantyczny sopel lodu. Czego tym razem dokonało Big Fish Games? Stworzyli coś wartego uwagi, czy też nie? Sprawdźmy….. Read more

Począwszy od fabuły, nie bardzo różni się od innych, jednak jest osadzona w najlepszym śnieznym środowisku jakie kiedykolwiek widzieliście. Pokryta śniegiem wioska jest jak wspaniałe, śnieżne ciastko z mnóstwem malowniczych scen. Deweloperzy z pewnościa się postarali tworząc to niezwykłe otoczenie I sceny z ukrytymi przedmiotami. To przypadek gry, gdzie dobra grafika wystarczy by zdobyć serca graczy niezależnie od jakości samej gry.

Dla osób czukających wyzwań, Living Legends: Ice Rose jest łatwa I nie odróżniająca sie od innych gier tego typu, może niektórych rozczarować. Jednakże, mniej wymagający gracze z pewnościa pokochają wspaniałe wykonanie, jeśli zapomną o takich cechach jak pozbawione wyobrażni łamigłówki I powtórki.Postacie I otoczenie nie tylko są banalne, dodatkowo łamigłówki stwarzają wrażenie jakbyśmy mieli z nimi do czynienia tysiące razy. To przepiękna acz prosta gra, która nie wymaga wiele myślenia, podstawowa umiejętność rozwiązywania łamigłówek w zupełności wystarczy.

Pomimo prostej gry, Living Legends: Ice Rose dzięki wspaniałej scenerii jest miła jeśli chodzi o grę. Szczerze powiedziawszy, jest wiele powodów by krytykować grę, jednak ani łamigłówki ani brak zwrotów akcji nas nie niepokoją. Tym razem dajemy spokój banalnym błędom I pozwalamy graczom rozkoszować się śnieżnym krajobrazem.

Niestety, gra ukazała sie już po sezonie zimowym. Gdyby Living Legends: Ice Rose została wypuszczona wcześniej, przyciągnęłaby z pewnościa więcej graczy.