Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dom Tysiąca Drzwi: Rodzinne sekrety. Edycja kolekcjonerska gra
3.6480446927374
179

Dom Tysiąca Drzwi: Rodzinne sekrety. Edycja kolekcjonerska

Poznaj nową grę przygodową z gatunku HO zatytułowaną Dom Tysiąca Drzwi: Rodzinne sekrety. Edycja kolekcjonerska! Główna postać o imieniu Kate Reed otrzymuje pewnego razu tajemniczy list z zaproszeniem na seans, gdyż pewne duchy błagają ją by je odwiedziła w domu 1000 drzwi. Następnie okazuje się, że dom materializuje się w różnych miejscach na świecie na krótki czas, po czym znów znika. Kate zamierza skorzystać z zaproszenia, a co wydarzy się później zobaczysz jak zagrasz w Dom Tysiąca Drzwi: Rodzinne sekrety. Edycja kolekcjonerska!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

DOM TYSIĄCA DRZWI: RODZINNE SEKRETY. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

DOM TYSIĄCA DRZWI: RODZINNE SEKRETY. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W całym naszym życiu mieliśmy do czynienia z wieloma, zaskakującymi i nie bardzo w typie HO sagami gier. Trzeba jednak przyznać, że nasz serca z przyjemnością witają każdy nowy produkt tego typu. Tym razem skupimy się na House of 1000 Doors: Family Secrets od Alawar Entertainment... Read more

Pierwszy rzut oka na gre daje nam sygnały, że ta przygoda HO będzie czymś zupełnie wyjątkowym na ten świąteczny sezon. Odmiennie od innych krótkich gier z marną grafiką, House of 1000 Doors: Family Secrets jest odpowiedniej długości, posiada wyzywające łamigłówki i zaskakujące wykonanie wizualne.

Chociaż opowieść o zmaganiach i nawiedzonych posesjach nie jest oryginalna w najmniejszym stopniu, gra jest dobrze zaprezentowana. House of 1000 Doors: Family Secrets oferuje nam obszerne poziomy z wieloma łamigłówkami i mini-grami. Przechodząc z pokoju do pokoju i z sekcji do sekcji trzeba nieustannie pamiętać gdzie się było i co trzeba kolejno zrobić. Na szczęście gra zaopatruje nas w dziennik, który pomaga nam podczas wypełniania misji. Prym w grze wiedzie poszukiwanie dziwnych symboli i tajemniczych portali a także innych przedmiotów. Sceny z ukrytymi przedmiotami posiadają odpowiedni styl i mają dużo obiektów interaktywnych. Łamigłówki są różnorodne, ale większość z nich nie jest zbyt trudna.

Podsumowując, pięknie wykonana praca, która może łatwo zadowolić cię cudownymi ilustracjami i szokującymi tajemnicami. Jeśli szukacie dobrej gry HO by zabić czas, House of 1000 Doors: Family Secrets z mnóstwem scen do przeszukania będzie w tym wypadku idealnym wyborem. Miłej zabawy!