Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Letters from Nowhere 2 gra
3.7313432835821
67

Letters from Nowhere 2

Jak już domyślasz, Letters from Nowhere 2 to sequel ukochanej i popularne gry graczy. I jest to długo oczekiwany jeden, nie? Będziesz spełniać te same postaci, Audry, który szuka jej mąż stracił. Jeśli grałeś w pierwszej części do końca się domyślić, że jest jeszcze bardzo zatrzymanych po lewej stronie. Postępuj zgodnie z nieparzyste strony tajemniczy pamiętnik, aby znaleźć wskazówki. Ale na początku, jesteś znaleźć się jako strony są one rozproszone i ukryte wszędzie. Kolejna część Hidden Object równi z wcześniejszej gry w grafice, dlatego też są oczekiwane przez malownicze miejsca i przyciągający wzrok. Czy jesteś niecierpliwy zacząć? Letters from Nowhere 2 nadchodzące i nie zawiedzie na pewno!

LETTERS FROM NOWHERE 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY LETTERS FROM NOWHERE 2

LETTERS FROM NOWHERE 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Według popularnej reguły, że “gra rozpoczyna się od tytułu”, byliśmy przekonani, że nowe wydanie pt. “Letters from Nowhere 2” nie zaoferuje nam sobą niczego nowego. Oczywiście nie mamy nic przeciwko ciągłości wydania, w szczególności, jeżeli jest ono dalszą częścią jakiejś serii, jednak nie możemy oprzeć się krytyce rażącego podobieństwa pomiędzy obydwoma produkcjami. Tworząc drugą część “Letters from Nowhere”, producenci Awem Studio nie wysilili się za bardzo. Jako rezultat otrzymaliśmy lustrzane odbicie pierworodnego wydania... Read more

Wydawcy nie zobligowali się nawet do zmiany tytułu, więc doklelili jedynie numer 2 do pierwotnej nazwy “Letters from Nowhere”. Najgorszą rzeczą jest fakt, że praktycznie każda część rozgrywki z pierwszego wydania została skopiowana do swojej kontynuacji, co dostarczyło nam pierwszego pierwszego powodu do rozdrażnienia. Tak samo jak podczas pierwszej części, będziesz tu musiał przeszukiwać różnego rodzaju scenerie z “listą zakupów” u swojego boku. To dosyć standardowe zadanie zostało totalnie zmaszczone poprzez mikroskopijne przedmioty, które wydają się nawet mniejsze od okruszka chleba. Pod koniec każdej ze scenerii doświadczaliśmy istnego bólu głowy od ciągłego wlepiania się w ekran. Dolewając oliwy do ogania, nie znajdziesz tutaj żadnych ciekawych krajobrazów do odkrywania, jedynie nieustanne scenerie zawalone rupieciami, ciągnące się jedna za drugą aż do samego końca gry.

Przepiękne opracowanie graficzne stanowi jedyny pozytywny aspekt gry “Letters from Nowhere 2”. Podczas gdy grafika pomaga się wybić tej produkcji, to jej rozgrywka ściąga wszystko na samo dno.

Jeżeli podobała Ci się pierwsza część tej produkcji i lubisz nic nie zmieniający się system grania, lub po prostu jesteś zainteresowany zakończeniem tej romantycznej opowieści, to możesz w nią zagrać. Nie możemy pomyśleć o jakimkolwiek innym powodzie, dla którego ktokolwiek mógły być zainteresowany tym wydaniem.